سوالات متداول برای اقامت کانادا

پاسخ به سئوالات متداول راجع به جاب آفر کانادا

آیا با اخذ جاب آفر کانادا می توان اقامت این کشور را دریافت کرد؟

یکی از روش های اخذ ویزای کار کانادا، دریافت جاب آفر است. با اخذ جاب آفر کانادا می توان اقامت دائم کانادا را نیز به دست آورد.

آیا مشاغل مورد نیاز برای دریافت جاب آفر کانادا محدود است؟

بله؛ تعدادی از ایالات کانادا در برخی از رشته های شغلی، دارای کمبود نیروی کار می باشند. متقاضیان واجد شرایط می توانند در صورت تأیید اولیه، برای دریافت جاب آفر کانادا اقدام نمایند. لیست جاب آفر در کانادا ممکن است با توجه به نیاز ایالات، دچار تغییر شود.

شانس دریافت جاب آفر کانادا و ویزای کار این کشور چه مقدار است؟

با توجه به نرخ پایین بیکاری در کانادا و تعدد مشاغل مورد نیاز کانادا در ایالت های متعدد، شانس دریافت جاب آفر و ویزای کاری کانادا برای متقاضیان واجد شرایط، بالا می باشد.

✅شرایط ویزای کار کانادا در سال ۲۰۲۱ چیست؟

افراد زیادی در سراسر دنیا سعی دارند به روش های مختلف به کشور کانادا مهاجرت کنند تا از موقعیت های شغلی و اجتماعی مطلوب در این کشور بهره‌مند شوند. در این میان مهاجرت کاری به کانادا از جمله روش های محبوب و پرطرفداری است که ایرانیان به منظور کار در این کشور بر اساس تخصص و مهارت خود انتخاب می کنند. معمولاً گرفتن این نوع ویزا همانند سایر ویزاها نیازمند عبور از چند مرحله خاص است. برای مهاجرت کاری به کانادا دو روش اصلی وجود دارد: برنامه اسکیل ورکر یا داشتن جاب آفر از کارفرمای کانادایی

در سیستم امتیازبندی اسکیل ورکر کانادا (نیروی کار ماهر)، متقاضی باید دو مرحله را بگذارند و از نظر مهارت و تخصص ارزیابی شود. برای عبور از مرحله اول متقاضی باید حداقل امتیاز ۶۷ از ۱۰۰ را کسب کند تا بتواند وارد مرحله دوم شود و براساس امتیازات مرحله دوم نسبت به سایر متقاضیان انتخاب شود.

در روش جاب آفر کانادا یا داشتن پیشنهاد کاری، افراد باید لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا را بررسی کنند و در صورتی که تخصص آنها در این لیست وجود داشته باشد، از طریق موسسات کاریابی می توانند از کارفرمایان کانادایی پیشنهاد شغلی دریافت کنند.

✅اخذ ویزای کار کانادا براساس امتیازبندی اسکیل ورکر

دریافت ویزای کار از طریق سیستم اسکیل ورکر کانادا، منوط به داشتن شرایط زیر است:

 • سن کمتر از ۴۰ سال
 • تجربه کاری متناسب با رشته تحصیلی (حداقل ۳ سال)
 • مدرک تحصیلی (حداقل لیسانس)
 • مدرک زبان ( با حداقل نمره آیلتس ۶.۵)
 • کسب حداقل امتیاز ۶۷ در این سیستم
 • قرار داشتن رشته تحصیلی متقاضی در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا

 

✅افراد مقیم کانادا نیز برای دریافت مجوز کار، ملزم به داشتن شرایط زیر هستند:

 • مجوز اقامت موقت در کانادا
 • ویزای تحصیلی (ویزای تحصیلی یا کاری همسر فرد نیز قابل قبول است)
 • پیشنهاد کاری از یک کارفرمای کانادایی

 

✅چگونه ویزای کار کانادا بگیریم؟

به طور کلی اخذ ویزای کار کانادا تصمینی منوط به دریافت امتیازات کافی از لحاظ سن، تحصیلات، سابقه کاری، دانش زبانی و بسیاری امتیازات دیگر است. متقاضیانی که از طریق این نوع ویزا برای مهاجرت اقدام می کنند، براساس توانایی ها و مهارت هایشان مورد ارزیابی قرار می گیرند. همچنین به تمامی متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا، همزمان با اخذ ویزای کار، اجازه موقت برای زندگی در این کشور داده می شود و می توانند از تمامی امکانات رفاهی و اجتماعی همانند سایر شهروندان این کشور بهره مند شوند.

این نوع ویزای کانادا برای افرادی در نظر گرفته شده که تمایل دارند نسبت به دریافت اقامت کاری کانادا اقدام کنند. بر اساس آن افراد در ابتدا وارد یک سیستم امتیاز بندی می شوند و پس از تائید صلاحیت، از آن ها برای کار در این کشور دعوت به عمل می آید. معمولاً امتیاز بندی ویزای کار کانادا بر اساس موارد زیر صورت می گیرد:

 • ملیت
 • سن
 • سطح زبان
 • جزئیات پیشنهاد شغلی
 • تحصیلات

✅ویزای کار از طریق برنامه کوتاه مدت

در ویزای کار از طریق برنامه کوتاه مدت، فرد متقاضی نیاز به اجازه کار و یا پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرمای کانادایی (مقیم و یا شهروند کانادا) دارد.

درخواست ویزای کار از طریق برنامه کوتاه مدت (اجازه کار) شامل دو مرحله زیر می شود:

 1. ارائه مجوز استخدام از سوی کارفرما برای متقاضیان خارج از کشور
 2. اقدام متقاضی برای اجازه کار و ویزای کاری، پس از دریافت مجوز استخدام از سوی کارفرما

 

✅هزینه ویزای کار کانادا

هزینه ویزای کار کانادا شامل هزینه درخواست بررسی مدارک از سفارت کانادا، هزینه انگشت نگاری و هزینه open work permit holder می شود که این مبلغ، بسته به نوع ویزای کاری کانادا در سال ۲۰۲۰ (همانند ردیف شغلی، تخصصی بودن شغل، گذراندن دوره های خاص برای شغل مورد نظر، هزینه های مربوط به وکیل و …) متفاوت می باشد.

✅تمدید ویزای کار کانادا

یکی از رایج ترین سوالات متقاضیان علاقه مند به مهاجرت کاری به کانادا این است که آیا امکان تمدید ویزای کاری کانادا وجود دارد؟

در پاسخ به این عزیزان باید گفت که لازم است که متقاضی حداقل ۱ ماه (۳۰ روز ) مانده به پایان اعتبار ویزا، برای تمدید اقدام نماید. البته لازم است که قبل از اقدام برای تمدید ویزا، از سوی کارفرما درخواست جدیدی به اداره کار کانادا فرستاده شود. در این صورت با وجود تمام شدن مدت اعتبار ویزا، فرد متقاضی (که طی ۱ ماه گذشته درخواست تمدید داده است) می تواند همچنان در کانادا به کار خود (بصورت قانونی) مشغول باشد.

✅مدت زمان صدور ویزای کاری کانادا

ویزای کاری کانادا تقریبا ۱۵۰ روز پس از درخواست اخذ ویزا، صادر می شود. البته این مدت زمان بستگی به تعداد درخواست های دریافتی در اداره نمایندگی کانادا دارد که ممکن است کمی طولانی تر شود و تا ۳ ماه دیگر نیز به تعویق بیافتد.

✅کدام استان برای مهاجرت کاری کانادا بهتر است؟

همانطور که پیشتر نیز گفته شد، امروزه کشور کانادا توانسته در مقایسه با سایر کشورهای جهان به یکی از بهترین مقاصد دنیا جهت مهاجرت کاری واقامت دائم کانادا تبدیل شود. اما استان های مختلف کانادا قوانین، شرایط و امکانات متفاوتی دارند. برای انتخاب بهترین استان برای مهاجرت باید دید هدف و انگیزه فرد از مهاجرت و زندگی در کانادا چیست و قرار است به چه فعالیتی مشغول شود و باتوجه به شغل و مهارت فرد کدام استان امکانات بیشتری و موقعیت های مناسب تری در اختیار فرد قرار می دهد.

در حال حاضر دو استان کبک و ساسکاچوان به جهت فراهم نمودن فرصت های شغلی توانسته اند به دو استان مناسب جهت مهاجرت کاری کانادا تبدیل شوند.

✅مدارک مورد نیاز برای ویزای کار کانادا

 • داشتن یک پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرمای مقیم و یا شهروند کانادایی
 • ارسال درخواست دریافت ویزای کار به اداره مهاجرت کانادا
 • برخورداری از تجربه و سابقه کار تخصصی به همراه بیمه
 • برخورداری از تمکن مالی
 • ارائه گواهی سلامت و عدم سوء پیشین

 

✅وضعیت و شرایط کاری در کانادا

شرایط اشتغال و نرخ بیکاری یکی از مهمترین مسائلی است که باید متقاضیان قبل از مهاجرت به آن توجه نمایند، چرا که بر این اساس افراد می توانند میزان شانس خود را برای پیدا کردن کار، افزایش دهند.

طبق بررسی های آماری انجام شده در کانادا، نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹، چیزی حدود ۶.۳% است که این میزان در مقابل جمعیت کانادا، عدد مطلوبی است.

همچنین بر اساس این مطالعات آماری، انتظار می رود که هرساله نرخ بیکاری کانادا با کاهش چشمگیری روبرو شود، به همین جهت کشور کانادا می تواند گزینه مناسبی برای مهاجرت کاری باشد.

✅درآمد سالانه افراد مشغول به کار در کانادا

درآمد افراد شاغل در کانادا به طور میانگین، بعد از کسر مبلغی به عنوان مالیات، حدود ۳۰۰۰ الی ۴۰۰۰ (دلار کانادا) در ماه است.

✅کاریابی در کانادا

داشتن مدرک تحصیلی از دانشگاه های کانادا و سابقه کاری از کارفرمایان کانادایی، از جمله امتیازات مثبت برای متقاضیانی است که قصد کار در کانادا دارند.

 

چه اقداماتی مدت زمان صدور ویزای کار کانادا را سرعت می بخشد ؟

ارائه نامه پذیرش یا دعوتنامه از سوی یک کارفرما، شرکت و یا نهادهای کانادایی از جمله مواردی است که می تواند نقش موثری در تسریع مدت زمان صدور ویزا داشته باشد.

 

✅مدت زمان گرفتن ویزای کار کانادا چقدر است ؟

ویزای کار کانادا، پس از طی کردن تمامی مراحل اخذ ویزا و انگشت نگاری، در بازه ۳۰ الی ۱۵۰ روز کاری صادر می شود. اما این زمان قطعی نیست و ممکن با توجه به نوع ویزا و تعداد درخواست های متقاضیان در مدت زمان کوتاه تر یا طولانی تر صادر شود.

 

✅اخذ تابعیت کانادا از طریق ویزای کار چقدر طول می کشد ؟

متقاضیان علاقه مند به مهاجرت کاری به کانادا، با زندگی و کار به مدت ۳ سال در این کشور و مراجعه به اداره مهاجرت، می توانند تابعیت کانادا را دریافت نمایند.

 

✅بهترین سن برای اخذ ویزای کار کانادا چه سنی است ؟

در برنامه اسکیل ورکر یا اکسپرس اینتری که افراد را بر اساس معیارهایی چون تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کار ارزیابی می کنند، به متقاضیان دارای سن بین ۱۸ الی ۳۵ سال بیشترین امتیاز تعلق می می گیرد.

 

✅دریافت ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان امکان پذیر است ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که اخذ ویزای کار بدون داشتن مدرک زبان امکان پذیر نمی باشد. مدرک زبان از جمله معیارهای مهمی است که افراد متقاضی می توانند بر اساس آن در برنامه اسکیل ورکر رتبه بندی شوند و از شانس بیشتری برخوردار شوند.

 

✅دلایل ریجکتی ویزای کار کانادا چیست ؟

ماموران سفارت کانادا در صورت وجود هرگونه تردید نسبت به بازگشت متقاضیان به کشور مبدا، ارائه مدارک جعلی، عدم برخورداری از تمکن مالی و … درخواست متقاضیان جهت اخذ ویزا را رد می کنند. البته متقاضیان می توانند با برطرف کردن نقص پرونده و ارائه مجدد درخواستی قانونی نسبت به ریجکتی ویزا اعتراض نمایند.

✅برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم ؟

فاکتورهایی مثل سن، تحصیلات، میزان سرمایه و تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه برای مهاجرت به کانادا در اولویت هستند. بنابراین، برای شروع مهاجرت به کانادا، باید ببینید که شرایط شما در مورد هر یک از این فاکتورها در چه وضعیتی قرار دارد.

 

✅بهترین روش مهاجرت برای سن بالای 50 سال چیست ؟

بهترین روش به شرط تمکن مالی کار افرینی یا استارت اپ در کاناداست یا فرزند 18 ساله رو از طریق ویزای دانشجویی به کانادا بفرستید و خودتون با ویزای توریستی به بچه ها ملحق بشید. البته از طریق لاین های سرمایه گذاری هم میتونید اقدام کنید. اگر شرکتی دارید می توانید برنامه های خرید بیزنس یا ict رو استفاده کنید. یا یرنامه های سرمایه ی گذاری استارت اپ. حتما برای زبان هم چون نیاز به ارتباط هست، باید امادگی داشته باشید و ارائه ی مدرک ایلتس 5 هم نیازه. برای حتی پروسه های سرمایه گذاری به کانادا. صرفا روش ict هست که نیاز به مدرک تحصیلی و ایلتس ندارد.

 

✅(PR Card) کارت اقامت دائم کانادا چیست؟

کارت اقامت دایم کانادا به مانند ویزای اقامت دائم می باشد. شما با دارا بودن این کارت اجازه زندگی، تحصیل و کار را دارا بوده و از تمام حقوق شهروندی کانادا بر خوردار می باشید. تنها تفاوت بین کارت اقامت دایم و کارت شهروندی (Citizenship Card) کانادا در این است که، شهروندان کانادا می توانند پاسپورت کانادایی دریافت کرده و در انخابات کانادا شرکت کنند. افراد مقیم دایم کانادا پس از ۳ سال زندگی در کانادا می توانند برای کارت شهروندی اقدام نمایند

 

✅بهترین سن برای مهاجرت به کانادا چه سنی است ؟

سن برای متقاضیان ویزای کانادا در سیستم امتیاز سنجی کانادا، صد امتیاز برای متاهل ها و 110 امتیاز برای مجردها دارد و بیشترین امتیاز این بخش را متقاضیان بین 20 تا 29 سال می توانند دریافت کنند. همچنین اگر سن شما بیش از 45 سال باشد، اصلا امتیاز سن را دریافت نمی کنید و باید به فکر بالا بردن امتیاز خود در دیگر فاکتور ها باشید.

 

✅تفاوت ویزای کار و اقامت دائم در چیست؟

ویزای کار به صورت موقت بوده و افرادی که با واسطه ویزای کار در کانادا زندگی می کنند نمی توانند از امکاناتی که به صورت رایگان در اختیار افراد مقیم کانادا قرار می گیرد استفاده نمایند. این امکانات رایگان شامل آموزش زبان، حقوق بیکاری، خدمات درمانی، خدمات بازنشستگی و … می باشد

✅آیا می توان همزمان برای ویزای مهاجرت و ویزاهای موقت کانادا اقدام نمود؟

بله، شما می توانید در کنار پرونده مهاجرتی خویش برای ویزای کار، تحصیلی و یا توریستی اقدام نمایید

 

✅تفاوت ویزای سینگل و مولتی کانادا در چیست و موضوع سابقه سفر تا چه اندازه در موفقیت دریافت ویزای کانادا تاثیرگذار است؟

در حال حاضر عموم ویزاهای کانادا به صورت مالتیپل و یا همان مولتی (چندبار ورود) برای متقاضیان ایرانی صادر می‌شود و جز در موارد خاص، برای متقاضیان ویزای سینگل (یکبار ورود) صادر نمی‌شود. این بدین معنی است که فرد با داشتن ویزای مولتی کانادا می‌تواند در هر بار سفر به مدت حداکثر ۶ماه در کشور کانادا اقامت داشته باشند. ویزای مولتی کانادا دارای اعتباری ۵ساله برای ایرانیان است، از این رو دارنده ویزای کانادا می‌تواند به صورت نامحدود طی ۵سال اعتبار ویزای کانادا و یا اتمام اعتبار پاسپورت خود، به کشور کانادا وارد و از آن خارج شود.

اعتبار واقعی ویزای مولتی کانادا ده ساله است، اما چون پاسپورت ایرانی دارای اعتباری ۵ساله است، اعتبار ویزای کانادا نیز برای ایرانیان ۵ساله محسوب می‌شود؛ اما چنان‌چه فردی دارای تابعیت کشور دیگری نظیر ترکیه باشد و پاسپورت آن کشور را داشته باشد، می‌تواند در صورت اخذ ویزای کانادا از اعتبار ۱۰ساله آن بهره‌مند شود.

Travel History یا همان سابقه سفر از آن دسته از مواردی است که می‌تواند در تصمیم‌گیری آفیسر پرونده درخواست ویزای کانادا مبنی بر موافقت با درخواست و ریجکت نکردن آن تاثیرگذار باشد. بدین ترتیب چنان‌چه پیش از اقدام برای دریافت هر یک از انواع ویزای کانادا نظیر تحصیلی و توریستی از سابقه سفر و ویزای کشورهای معتبر حوزه شینگن ، ویزای انگلیس، ویزای استرالیا و ویزای ژاپن در پاسپورت خود برخوردار باشید، به طور غیرمستقیم این موضوع را به آفیسر سفارت نشان می‌دهید که متقاضی قابل اطمینانی بوده و قصد اقامت غیرقانونی و بیش از جد مجاز در خاک کانادا را ندارید. بدین ترتیب با داشتن سابقه سفر قوی شانس موفقیت ویزا شدن درخواست خود را افزایش خواهید داد.

✅اگر من با یک کانادایی ازدواج کنم، پاسپورت کانادا را به دست می‌آورم؟

خیر، ازدواج با یک کانادایی، تضمینی برای گرفتن شهروندی کانادا نیست. چنانچه می‌خواهید شهروندی کانادا را کسب کنید، باید تمام مراحل گفته شده در بالا را طی نمایید.

همسر کانادایی شما می‌تواند اسپانسر شما در گرفتن اقامت دائم باشد؛ البته چنانچه شما:

 • در کانادا زندگی نمی‌کنید یا
 • در کانادا زندگی می‌کنید ولی اقامت دائم ندارید.

 

✅اگر من پاسپورت کانادا را کسب کنم و فرزندم در خارج از خاک کانادا به دنیا بیاید، آیا کانادایی محسوب می‌شود؟

طبق قانون کانادا، چنانچه یکی از والدین:

 • متولد کانادا باشد،
 • یا قبل از تولد فرزند، شهروندی کانادا را کسب کرده باشد،

فرزند وی می‌تواند پاسپورت کانادا را بگیرد.

 

✅چه قدر قبل از اتمام ویزای توریستی باید برای تمدید آن اقدام کنم؟

چنانچه ویزای توریستی شما رو به اتمام است و شما هم‌چنان می‌خواهید در کانادا بمانید، باید حداقل ۳۰ روز قبل و با ذکر دلیل برای تمدید آن اقدام کنید.

✅اگر با ویزای استارت آپ به کانادا بیایم و بیزنس مورد نظر موفق نشود، چه اتفاقی می‌افتد؟

چنانچه بیزنس شما شکست بخورد، بر روی وضعیت اقامت دائم شما تاثیری نخواهد گذاشت. بدیهی است که هر بیزنسی قرار نیست برای همیشه، موفق باشد و هدف از طراحی این برنامه، کاهش ریسک با تقسیم آن بین بخش خصوصی و دولتی بوده است.

 

✅پیشنهاد شغلی (Job Offer) برای ورود به برنامه اکسپرس اینتری چه شرایطی باید داشته باشد؟

پرسش در باب پیشنهاد شغلی نیز از سوالات متداول در زمینه مهاجرت به کانادا است که باید گفت، به طور کلی پیشنهاد شغلی شما باید:

 • تمام وقت و غیر فصلی بوده،
 • برای حداقل مدت ۱ سال باشد.

✅در این روش چه کسی در پرونده من جای می گیرد؟

افراد زیر می توانند در این روش در درپرونده شما جای گیرند:

 • همسر
 • فرزندان تحت سرپرستی شما و یا فرزند تحت سرپرستی همسر
 • فرزندان وابسته به فرزند تحت سرپرستی شما یا فرزندان وابسته به فرزند تحت سرپرستی همسر شما

✅آیا سابقه کار الزامی است؟

سابقه کار یک معیار اصلی برای متقاضیان گروه متخصصین می باشد. متقاضی باید حداقل یک سابقه کار مداوم در یک حرفه مورد تایید اداره مهاجرت کانادا داشته باشد. متقاضیان مهاجرت که به واسطه ویزای کار ساکن کانادا می باشند فقط يک سال سابقه کار مرتبط لازم دارند. (در این حالت لزومی به قرار گیری در گروه مشاغل مورد نیاز وجود ندارد)

✅آیا سابقه کار باید مربوط به رشته تحصیلی باشد؟

اگر به کاری که با آن برای مهاجرت امتیاز کسب می کنید مشغول بوده یا باشید الزامی برای مطابقت رشته تحصیلی با کار وجود ندارد.

✅آیا سابقه کار در حین تحصیلات دانشگاهی امتیاز دارد؟

بلی. در صورتی که برای انجام وظایف کار و حرفه مورد تایید اداره مهاجرت کانادا حقوق دریافت کرده باشید.

✅آیا داشتن اقوام در کانادا کمکی به درخواست مهاجرت می کند؟

بلی. اگر متقاضی یا همسر او اقوامی به صورت شهروند یا دارای اقامت دائم در کانادا داشته باشد. اقوام شما در کانادا باید فرزند، مادر، پدر، برادر، خواهر، عمه ، عمو، خاله، دایی، برادرزاده، خواهر زاده، پدر بزرگ و یا مادر بزرگ باشد.

 

✅مجوز تحصیل در کانادا چیست؟

اجازه‌نامه‌های تحصیلی در مرز ورود به کانادا برای فرد متقاضی صادر می‌شود. به‌صورت که فرد با در دست داشتن نامه تأییدیه پذیرش تحصیلی از دانشگاه موردنظر می‌تواند به یکی از مرزهای ورودی کانادا وارد شود. سپس در آنجا اجازه تحصیل یا study permit صادر می‌شود و مدت‌زمان این مجوز به مدت‌زمان تحصیلات فرد متقاضی بستگی دارد.

برای دریافت مجوز تحصیل علاوه بر نامه تأییدیه پذیرش در دانشگاه می‌بایست مدارکی حاکی از داشتن تمکن مالی در مورد پرداخت هزینه‌های مربوط به تحصیل و تأمین هزینه‌های زندگی در حین تحصیل برای خود و افراد همراه ارائه دهید. درصورتی‌که درخواست اجازه تحصیل شما رد شود، می‌توانید یک‌مرتبه دیگر درخواست خود را ثبت نمایید.

✅هزینه تحصیل در کانادا چقدر است؟

یکی دیگر از سؤالات متداول در مورد تحصیل در کانادا در مورد هزینه‌های تحصیل است. هزینه تحصیل در کانادا بسته به ارزش کالج و دانشگاهی که در آن ثبت‌نام می‌کنید، متفاوت خواهد بود و برای اطلاعات بیشتر می‌بایست با موسسه موردنظر تماس بگیرید.

✅هزینه‌های زندگی چگونه است؟

از سؤالات متداول در مورد تحصیل در کانادا، میزان هزینه‌های زندگی است. در تمامی استان‌های کانادا به‌جز استان کبک، هزینه‌های زندگی به شرح زیر هستند:

 • هزینه موردنیاز زندگی برای فرد متقاضی تحصیل علاوه بر شهریه دانشگاه، شامل حداقل مبلغ ۱۳.۰۰۰ دلار برای یک سال زندگی در کانادا است.
 • در صورت همراه داشتن یک نفر اضافه، سالانه حدود ۵.۰۰۰ دلار به هزینه‌های زندگی اضافه خواهد شد.
 • در صورت داشتن فرزند، به ازا هر فرزند هزینه‌ای معادل ۴.۰۰۰ دلار در سال به هزینه‌های فرد متقاضی تحصیل اضافه خواهد شد.

 

✅آیا بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه های کانادا می توان اقامت این کشور را اخذ کرد ؟

برای اینکه بعد از اتمام تحصیلات تان بتوانید در این کشور بمانید، باید ویزای کار موقت به نام PGWP دریافت کنید که از طریق آن سه سال دیگر می توانید در این کشور اقامت داشته باشید و بعد از پنج سال (مجموع زمان تحصیل و کار) می توانید برای دریافت اقامت دائم این کشور اقدام کنید.

 

✅مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به کانادا چیست؟

بهتر است قبل از سفر به کانادا تمامی مدارک موردنیاز را جمع‌آوری کنید. پیشنهاد می‌شود زودتر جهت جمع‌آوری و تکمیل مدارک اقدام نمایید و بر اساس اولویت‌بندی پیش بروید. اولین مرحله اپلای کردن برای اخذ مجوز تحصیلی است. سپس نسبت به تهیه مدارک اقدام کنید که به شرح زیر هستند:

 • پاسپورت معتبر با اعتبار
 • تهیه ویزا و مجوز اقامت
 • معرفی‌نامه تائید مجوز درخواست ویزای تحصیلی
 • نامه تائید تمکن مالی
 • بیمه‌نامه مسافرتی
 • نامه پذیرش (اپلای) دانشگاه مقصد

✅تفاوت میان مجوز تحصیل (study permit) و ویزای اقامت موقت چیست؟

ویزای اقامت موقت اجازه ورود افراد به کشور کانادا است که به‌اختصار به آن (TRV) گفته می‌شود.Study permit برای متقاضیان تحصیل در کانادا صادر می‌شود تا بتوانند در این کشور تحصیل کنند.

درصورتی‌که فرد متقاضی تحصیل در کانادا در خارج از خاک این کشور اقامت داشته باشد؛ برای ورود به کانادا نیاز به دریافت ویزای اقامت موقت دارد. این افراد زمانی که اجازه تحصیل برای آن‌ها صادر شود، درخواست ویزای اقامت موقت نیز به‌صورت اتوماتیک برای آن‌ها ثبت می‌گردد و هزینه‌ای هم برای این ویزا موقت از آن‌ها دریافت نمی‌گردد.

✅امکان کار در حین تحصیل در کانادا وجود دارد؟

یکی از سؤالات متداول در مورد تحصیل در کانادا داشتن درباره اجازه کار است. می‌توان گفت در صورت داشتن study permit معتبر و ثبت‌نام به‌صورت تمام‌وقت در یک دانشگاه یا کالج معتبر، در زمان گذراندن دوره‌های دانشگاهی اجازه ۲۰ ساعت کار در هفته و در زمان تعطیلات مجوز کار تمام‌وقت رادارند.

درصورتی‌که در زمان گرفتن مجوز تحصیل، از افسر ویزا مجوز off-compus دریافت نمایید، می‌توانید در خارج از دانشگاه نیز مشغول بکار شوید. البته اینکه شما اجازه کار خارج از محوطه دانشگاه را داشته باشید می‌بایست داخل مجوز تحصیل شما درج‌شده باشد. اجازه کار کردن با مجوز تحصیل study permit برای دانشجویانی که در کلاس‌های آموزشی زبان انگلیسی یا فرانسه ثبت‌نام کرده‌اند، وجود ندارد.

 

✅آیا پس از اتمام تحصیل در کانادا می‌توان مشغول به کار شد؟

سؤالات متداول در مورد تحصیل در کانادا و پس از اتمام تحصیل زیاد وجود دارد. اینکه آیا پس از اتمام تحصیل در کانادا می‌توان مشغول به کار شد، یکی از پرتکرارترین آن‌هاست. راه‌های زیادی برای ماندن در کانادا پس از تحصیل وجود دارد که یکی از آن‌ها ویزای کاری است.

در واقع فارغ‌التحصیلان برای گرفتن مجوز اقامت دائم پس از تحصیل می‌بایست نوع ویزای خود را از تحصیلی به کاری، ازدواج، سرمایه گذاری، خرید ملک و یا ثبت شرکت تغییر دهند. معمولاً متداول‌ترین روش تغییر ویزای تحصیلی به ویزای کاری است که دارای کمترین میزان هزینه و دردسر نسبت به سایر روش‌هاست.

افراد فارغ‌التحصیل از مؤسسات آموزشی و دانشگاه‌ها می‌توانند تحت برنامه اجازه کار بعد از فارغ‌التحصیلی (PGWP) درخواست دهند و در صورت تائید، به مؤسسات مربوطه جهت کسب تجربه کاری و دیدن دوره‌های آموزشی مراجعه نمایند. مدت‌زمان این دوره‌ها بین ۸ ماه الی ۳ سال می‌باشد. پس از گذراندن این دوره‌ها فرد می‌تواند با جستجوی کار مربوط به رشته و تخصص خود، با کارفرما قرارداد ببندد و برای دریافت ویزای کاری اقدام نماید.

✅در صورت تغییر دانشگاه محل تحصیل، آیا می‌بایست مجوز تحصیل مجدد صادر شود؟

اگر فرد متقاضی تحصیل در کانادا، قصد تغییر کالج یا دانشگاه خود را داشته باشد، حتماً باید به اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا اطلاع دهد. این حالت برای دانشجویانی که از مقطعی به مقطع دیگر وارد می‌شوند نیز صدق می‌کند.

 

تغییر وضعیت تحصیلی دانشجو از دبستان به دوره راهنمایی، راهنمایی به دبیرستان، دبیرستان به دانشگاه و همچنین تغییر موسسه آموزشی نیازمند درخواست اجازه تحصیل مجدد است. در تمامی حالت‌ها متقاضی می‌بایست از معتبر بودن موسسه یا دانشگاه جدید اطمینان حاصل کند که جزو مؤسسات DLI است.

لیست مشاغل + حقوق ماهانه

حسابداری 3.850 CDA
مهندسی هوا و فضا 4.300 CDA
مهندسی ( مدیریت ) کشاورزی 4.800 CDA
مهندس معمار ( فوق ) 3.800 CDA
مهندس کامپیوتر 3.316 CDA
مهندس مکانیک 3.316 CDA
راننده کامیون 3.800 CDA
جوشکار 3.316 CDA
مهندس معماری و شهر سازی 3.800 CDA
لوله کش 3.316 CDA
مهندس عمران 4.200 CDA
پرستار 3.316 – 4.300 CDA
مهندس IT 3.316 CDA
مربی یوگا/ مربی باشگاه 3.316 CDA
آرایشگر 3.316 CDA
پزشک 4.800 – 6.500 CDA
ژنتیک ( آرمایشگاه / بیولوژی ) 3.800 CDA
اوژانس و فوریت های پزشکی
کارگران حوزه نفتی 3850 CDA
برق کار صنعتی و خانگی 3850 CDA
مهندس برق ( الکترونیک قدرت مخابرات ) 4300 CDA
مهندس صنایع 3850 CDA
مهندس نفت و گاز 4300 CDA
مهندسی شیمی و پترو شیمی 3850 CDA
نانوا 3316 CDA
خلبان 5100 CDA
کشتی رانی 3850 CDA
عکاس 3316 CDA + 200
نجار 3316 CDA + 200
تراشکار 3316 CDA + 200
تاسیسات 3316 CDA + 200
مدیریت بازرگانی دولتی صنعتی/ مدیریت شرکت و رستوران ها و معدن 4300 CDA
نقاش 3316 CDA
مارگر مزرعه 3316 + 4850 CDA
تعمیرکار صنایع هوایی 4800 – 5500 CDA
کارمند پذیرش 3316 CDA
موسیقی

ازدواج در کانادا را در پرشین سیر بدانید (انتاریو)

ازدواج كردن در کانادا در این مقاله قصد داریم به شما توضیح دهیم اگر قصد ازدواج در کانادا (انتاریو) را دارید چگونه اسناد دولتی مورد نیاز خود را تهیه کنید. با رعایت محدودیت های استانی فعلی در اجتماعات ، هنوز می توانید به صورت حضوری ازدواج کنید. اما باید موارد بسیاری را بخاطر ویروس کرونا

قوانین تجاری کانادا را در پرشین سیر بخوانید

قوانین تجاری کانادا در این مقاله قصد بررسی یک سری از قوانین تجاری کانادا را داریم، کانادا نیز مثل بقیه کشور ها از سیاست ها و قوانین تجاری خاصی پیروی میکند که در دولت آن تنظیم شده اند، البته چون تجارت مسئله پویایی در دنیا است بهتر است که هر لحظه آمادگی تغییراتی را در

قوانین اجتماعی کانادا

قوانین اجتماعی کانادا قصد داریم با هم چند تا از قوانین مهم اجتماعی کشور کانادا را که بسیار مرسوم هستند و به طرزی وارد فرهنگ این کشور شده اند را با نام ببریم و به صورت متخصر بعضی از آنها را بررسی کنیم.   سقط جنین در کانادا سقط جنین پایان زودرس بارداری است. سقط

برند ها معروف خارجی کانادا

برند ها معروف خارجی کانادا در ادامه مقاله قبل درباره بزرگ ترین برند ها و فروشگاه های خارجی کانادا قصد داریم تا در این مقاله با چند تا دیگر از این مارک ها آشنا شویم و اطلاعات از قبیل، سال حضور برند ها، شعبه ها، آدرس و گستردگی کسب کارشان را با هم بررسی کنیم،

برترین مراکز فروش کانادا

برترین مراکز فروش کانادا ورود مارک های بین المللی با افتتاح فروشگاه های خرده فروشی مستقل به کار خود در کانادا ادامه می دهد. در سال 2019 ، 30 مارکت در کانادا فروشگاه های خود را باز کردند و در یک زمان چالش برانگیز  به رقابت صنعت خرده فروشی کانادا اضافه شدند. این تعداد تقریباً

ایجاد کسب و کار در کانادا

کسب و کار در کانادا در این مقاله با هم خواهیم خواند که اگر بخواهیم سرمایه گذاری یا کسب و کار در کانادا راه بیاندازیم باید چه نکاتی را در نظر بگیریم همچنین حمایت از سرمایه گذاری خارجی، رویه های مربوط به سرمایه گذاری خارجی، دفتر املاک و مستغلات و مالکیت زمین، کمک سرمایه گذاری،

با خرید خانه در کانادا آشنا شوید

نحوه خرید خانه در کانادا با توجه به روند رو به رشد مهاجرت ها به کانادا یک خرید خانه در کانادا بسیار جالب توجه شده است، زیرا چه برای کار و بیزنس مهاجرت کرده باشید و چه در هنگام تشکیل خانواده باید به فکر یک خانه برای زندگی باشید. اما چطور باید شرایط خرید خانه

ناگفته های خرید اتومبیل در استان انتاریو

ناگفته های خرید ماشین در استان انتاریو کشور کانادا همانطور که در مقاله قبل به مواردی مانند: مدارک مورد نیاز برای خرید ماشین در استان انتاریو کانادا، انواع فروشنده های ماشین در کانادا و تفاوت آنها اشاره کردیم. در این مقاله قصد داریم تا لپ مطلب را ادا کنیم! و کلیات خرید اتومبیل در کانادا

شرایط خرید ماشین در کانادا (انتاریو)

شرایط خرید ماشین در کانادا (انتاریو) اگر مهاجر تازه وارد شهر انتاریو هستید یا قصد مهاجرت به کانادا را دارید، ممکن است نگران حمل و نقل باشید. داشتن وسیله نقلیه میتواند به شما در انجام کار هایتان و صرفه جویی در زمانتان بسیار کمک کند. اما اگر با نحوه کار خرید ماشین در کانادا آشنا

شرایط مالیات کانادا

مالیات در کانادا به چه صورت است؟ دولت کانادا مالیات را به عنوان منبع درآمد برای پرداخت برنامه های اجتماعی و اقتصادی جمع می کند. قوانین مالیاتی توسط دولت های فدرال و استانی تنظیم می شود ، اگرچه جمع آوری مالیات به طور کلی توسط دولت فدرال از طریق آژانس درآمد کانادا(CRA) کنترل می شود.

ناگفته های تحصیل در دانشگاه های کانادا در پرشین سیر

مقدمه ای برای کسانی که قصد مهاجرت دارند همانطور که از قبل میدانیم حدود 90% برنامه های مهاجرتی احتیاج به زبان دارند و برای مهاجرت به کانادا نیز احتیاج به مدرک آیلتس میباشد. در این مقاله ما قصد بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا را داریم، با خواندن این مقاله چیز های زیادی از تحصیل در

شغل های مورد نیاز 2021 کانادا کدام هستند؟

از آنجا که تعداد افراد مهاجر سالانه به کانادا به طور فزاینده ای افزایش می یابد ، یک سوال که معمولاً از ما پرسیده می شود این است: بیشترین تقاضای شغل در کانادا کدام است؟ بفرمایید. برخی از مشاغل به طور مداوم در لیست مشاغل مورد تقاضا در کانادا قرار می گیرند در این سال

محبوب ترین جشنواره های کانادا را در پرشین سیر بشناسید!

درباره جشنواره های کانادا کانادا کشوری بسیار متنوع است و هر منطقه از این کشور زیبا جشنواره های خاص خود را برگزار می کند که از موسیقی سلتیک گرفته تا بزرگترین کارناوال زمستانی جهان برجسته است. در این مقاله نگاهی به 10 جشنواره برتر که در طول سال بازدیدکنندگان از سراسر جهان را به خود

قلعه های مشهور کشور کانادا را در پرشین سیر بشناسید

کمی درباره جاذبه های کانادا در این مقاله از پرشین سیر قصد داریم تا قلعه های کشور کانادا که یکی از جاذبه های گردشگری آن به  حساب می آیند را به شما معرفی کنیم، پس با ما در این مقاله همراه باشید… دومین کشور بزرگ در جهان ، کانادا دارای مکان های خیره کننده ای

جاذبه های گردشگری شهر ویکتوریا، کانادا

درباره شهر ویکتوریا در نوک جنوبی جزیره ونکوور ، ویکتوریا توسط کوههای شبه جزیره المپیک پناه گرفته و تحت تأثیر جریان گرم اقیانوس آرام شمالی قرار دارد و باعث ایجاد معتدل ترین آب و هوا در کانادا می شود. این مکان یکی از گرمترین مکانهای کانادا در زمستان است و یک مکان توریستی محبوب برای

جاذبه های گردشگری شهر فردریکتون کانادا

درباره شهر فردریکتون، کانادا در امتداد ساحل رودخانه سنت جان ، فردریکتون پایتخت دوست داشتنی و آرام نیوبرانزویک ، در شرق کانادا است. برای تعطیلات خانوادگی ، شهری بهتر از این شهر کوچکتر و دلپذیری پیدا نخواهید کرد. رود خانه این شهر فردریکتون رودخانه آن را به روشهایی فراتر از مسیر جغرافیایی پیاده روی و

مکان های معروف شهر هالیفاکس کانادا، در پرشین سیر

درباره شهر هالیفاکس کانادا علی رغم آسمان خراش هایی که اخیرا ساخته شده اند، هالیفاکس هنوز تحت سلطه یک ارگ بالای تپه به شکل ستاره است. این شهر فقط پایتخت نوا اسکوشیا نیست ، بلکه مرکز تجاری استان های دریایی کانادا نیز به شمار می رود ، و همچنین مرکز مهمی برای تحقیق است و

با جاذبه های گردشگری شارلوت تاون در پرشین سیر آشنا شوید

درباره شارلوت تاون پایتخت جزیره پرنس ادوارد احساس یک شهر کوچک آرام را دارد. شارلوت تاون در واقع کوچکترین مرکز استانهای کشور است. می توانید خیابان ها و بندرگاه های مربوط به دوره ویکتوریا را به راحتی با پای پیاده جستجو کنید و همچنین اکثر جاذبه های گردشگری در مرکز شهر قرار دارند. سفرهای دریایی

جاذبه های گردشگری شهر رجینا کانادا

درباره شهر رجینا کانادا با نام مستعار ملکه سیتی ، رجینا پایتخت ساسکاچوان است. اگرچه شاید در مکان های دیدنی اکثر افراد برای بازدید نباشد ، این شهر با شهروندان خوش برخورد ، فضای سبز فراوان و تعداد قابل توجهی از کارها شما را شگفت زده خواهد کرد. مرکز شهر تحت سلطه دریاچه واسکانا قرار

نکات جا مانده از شهر ونکوور در پرشین سیر

شهر ونکوور در این مقاله برای شما از جاذبه های گردشگری شهر ونکوور کانادا گفتیم تا کمی بیشتر بتوانید با آن آشنا شوید. در این مقاله پرشین سیر قصد دارد تا چند تا دیگر از مکان های گردشگری و محبوب شهر ونکوور را برای شما معرفی کند، پس با ما همراه باشید…   خلیج انگلیسی

ناگفته های شهر تورنتو

ناگفته های شهر تورنتو در یک مقاله دیگر از پرشین سیر میخواهیم به ناگفته های “جاذبه های گردشگری شهر تورنتو ” بپردازیم، پس با ما در این مقاله همراه باشید تا بیشتر با این شهر و کشور کانادا آشنا شوید.   میدان یونگ دونداس این فضای عمومی با نور نئون بعد از میدان تایمز نیویورک

جاذبه های گردشگری شهر یلونایف کانادا

درباره یلونایف اگرچه در جنوب محدوده درخت واقع شده است ، شهر مدرن یلونایف در منظره ای از گیاهان کوتوله ، توس و صنوبر واقع شده است – منطقه ای انتقالی که جنگل های صنوبر شمال به تاندرا بدون درخت تبدیل می شوند. پایتخت سرزمینهای شمال غربی بزرگترین جامعه در ساحل دریاچه گریت اسلاو است

جاذبه های گردشگری شهر ادمونتون را در پرشین سیر بخوانید

درباره شهر ادمونتون کانادا ادمونتون ، مرکز آلبرتا ، در امتداد هر دو کرانه رود ساسکاچوان شمالی تقریباً در مرکز استان امتداد دارد. نیروهای مختلف اقتصادی ، از جمله تجارت زودهنگام خز ، راه آهن متقابل کانادا ، 1897/1898 Klondike Gold Rush ، بزرگراه آلاسکا ، و استخراج نفت و گاز تأثیرات متفاوتی بر شهر

معرفی جاذبه های گردشگری اتاوا در پرشین سیر

درباره اتاوا کانادا اتاوا بین سالهای 1820 و 1840 از یک پایگاه ساختمانی بزرگ  ساخته شد که کانال ریدو از رودخانه اتاوا جدا میکرد. سرهنگ بریتانیایی جان بای (1836-1779) مسئول پروژه کانال بود و این شهر بهBytown  معروف بود تا اینکه در سال 1854 نام آن به اتاوا تغییر یافت. ساختمان های پارلمان در سال

جاذبه های گردشگری شهر ایکالویت، از پرشین سیر

درباره شهر ایکالویت شهر ایکالویت به طور رسمی در سال 1999 تأسیس شد ، منطقه نوناووت یک واحد اداری است که از مناطق شمال غربی سابق گرفته شده است. نوناووت کل قسمت شرقی شمال کانادا را پوشش می دهد و مکانی فوق العاده برای یادگیری در مورد جاذبه ها ، تاریخچه ، برش و طبیعت

معرفی شهر زیبای ونکوور کانادا توسط پرشین سیر

معرفی شهر زیبای ونکوور کانادا توسط پرشین سیر ونکوور با پس زمینه کوه و سواحل شهری ، شهرت زیادی در بین شهرهای جهان کسب کرده است. مرکز شهر ونکوور در شبه جزیره ای در تنگه جورجیا واقع شده است و از جنوب به دلتای رودخانه فریزر و از شمال با یک تار عمیق تا مرزهای

11 جاذبه گردشگری تورنتو به انتخاب پرشین سیر

جاذبه های گردشگری شهر تورنتو تورنتو ، پایتخت انتاریو ، بزرگترین شهر کانادا و همچنین یکی از متنوع ترین شهرها است. این شهر میزبان ترکیبی از جاذبه های گردشگری است ، از موزه ها و گالری ها تا برج CN و فقط یک مسافت کوتاه با اتومبیل تا آبشار نیاگارا فاصله دارد. شما برای تفریح

لیستی از 17 غذای محبوب کانادا به انتخاب پرشین سیر

لیستی از 17 غذای محبوب کانادا خب خب،خب ما در این مقاله قصد داریم تا به شما یکی دیگر از جنبه های زندگی در کانادا را توضیح دهیم و آن هم غذا است! بله در این مقاله لیستی از 17 غذای محبوب کانادا تهیه شده است تا شما بتوانید بیشتر با این کشور فوق العاده

پنج دلیل مهم برای تحصیل در کانادا

پنج دلیل مهم برای تحصیل در کانادا پرشین سیر در این مقاله قصد دارد تا برای شما علت های مهاجرت و ادامه تحصیل را توضیح دهد و به شما در برنامه ریزی مهاجرتتان به کانادا کمک کند. در آخر هم لیستی از دانشگاه های کانادا برای شما تهیه کرده ایم که بازدید از آن خالی

10 تا از دانشگاه های برتر کانادا برای دانشجویان بین المللی

10 تا از دانشگاه های برتر کانادا برای دانشجویان بین المللی در این مقاله پرشین سیر قصد دارد تا چند تا از بهترین دانشگاه های بین المللی کشور کانادا را برای شما معرفی کند، تا شما بتوانید با برنامه ریزی بیشتری مهاجرت خود را آغاز کنید، در این مقاله نام دانشگاه ها، محل آنها و

بهترین سرمایه گذاری های 2021 کانادا

بهترین سرمایه گذاری های 2021 کانادا از آینده ای راحت لذت ببرید ، سرمایه گذاری برای اکثر مردم کاملاً ضروری است. همانطور که بحران ویروس کرونا نشان داده است ، یک اقتصاد به ظاهر پایدار می تواند بسادگی روی برگرداند و کسانی را که آمادگی تنش را ندارند زمین بزند.کسانی که می توانند سرمایه گذاری

برترین شغل ها در کشور کانادا در نگاه پرشین سیر کدام هستند؟

برترین شغل ها در کانادا کدام هستند؟ اگر دو مقاله قبلی ما را مطالعه کرده باشید، خواندن این مقاله نیز برای شما اجباری است! زیرا در این مقاله قصد داریم تا پر مخاطب ترین مشاغل و تخصص ها در کشور کانادا را به شما توضیح دهیم. پس این مقاله را از دست ندهید و با

معرفی چند تخصص دیگر که به اشتغال در کانادا کمک میکند!

معرفی چند تخصص دیگر که به اشتغال در کانادا کمک میکند! همانطور که در این مقاله با هم خواندیم، برای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزا کاری شما باید یک تخصص و یا حرفه مورد نیاز کشور کانادا را داشته باشید تا بتوانید در آنجا مشغول به کار شوید و ویزا هم دریافت کنید، اما

8 تا از مشاغل کانادا که میتوانید پس از مهاجرت به کمک آن مشغول شوید

مشاغل کانادا که میتوانند پردرآمد باشند! ما در اینجا یک لیست از بهترین مشاغل کانادا تهیه کرده ایم که ترتبیب آنها خیلی هم نشان دهنده اولویتشان نیست و در کل همه نیاز های جدید و پر مخاطب این کشور هستند. با پرشین سیر در معرفی بهترین شغل های کانادا همراه باشید… درباره مشاغل کانادا انتخاب

ویزای توریستی کانادا 2021

ویزای توریستی کانادا 2021 ویزای توریستی کانادا   فرقی نمی کند دلیل شما برای سفر به کانادا دیدن اقوام و دوستان، شرکت در همایش های بین المللی، گردش و تفریح، تحصیل و…. با هر هدفی که باشد شما برای رفتن به کانادا، ملزم به دریافت ویزای کانادا هستید. ویزای توریستی کانادا با وجود مشکلاتی که

خرید بیزینس در کانادا

خرید بیزینس در کانادا برای آینده‌ای روشن یکی از راه‌های رسیدن به اقامت دائم کانادا و اسکان در این کشور، اقامت از طریق خرید بیزینس در کانادا است که یک روش نوآورانه و در عین حال مستلزم شناخت بالاست. اقامت از طریق خرید بیزینس در کانادا که یک روش ثابت و تعیین شده در قالب

استارت آپ کانادا

خرید بیزینس در کانادا برای آینده‌ای روشن استارت آپ کانادا یکی از راه‌های رسیدن به اقامت دائم کانادا و اسکان در این کشور، اقامت از طریق خرید بیزینس در کانادا است که یک روش نوآورانه و در عین حال مستلزم شناخت بالاست. اقامت از طریق خرید بیزینس در کانادا که یک روش ثابت و تعیین

درباره ویزای کانادا

کانادا به یکی بهترین مقاصد برای سفر گردشگری و زندگی تبدیل شده است و گردشگران و مهاجران زیادی، این کشور را به عنوان یک مقصد عالی برای گردش، کار، تحصیل و زندگی در نظر می گیرند. فرقی نمی کند انگیزه شما برای سفر به کانادا چه می باشد با هر هدفی که باشد شما ملزم

جاب آفر کانادا

جاب آفر کانادا این روزها بسیاری از افراد، با توجه به نیاز کاری که در برخی از ایالت های کانادا وجود دارد، قصد پیدا کردن جاب آفر در کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق دریافت ویزای کار این کشور را دارند. یکی از موضوعات مطرح در این زمینه، اخذ جاب آفر تضمینی است. از