با جاذبه های گردشگری شارلوت تاون در پرشین سیر آشنا شوید

درباره شارلوت تاون

پایتخت جزیره پرنس ادوارد احساس یک شهر کوچک آرام را دارد. شارلوت تاون در واقع کوچکترین مرکز استانهای کشور است.

می توانید خیابان ها و بندرگاه های مربوط به دوره ویکتوریا را به راحتی با پای پیاده جستجو کنید و همچنین اکثر جاذبه های گردشگری در مرکز شهر قرار دارند.

سفرهای دریایی از اسکله پر رفت و آمد و شلوغ ، جایی که در شارلوت تاون بسیاری از کارهای دیگر را می توانید انجام دهید ، از جمله خرید ، غذا خوردن و موسیقی زنده.

شارلوت تاون به عنوان صحنه کنفرانس مشهوری در سپتامبر 1864 که منجر به اتحاد کانادا شد ، نزدیک قلب کانادایی ها است و در چندین جاذبه شهر می توانید به آن رویداد مهم اشاره کنید.

جشنواره سالانه شارلوت تاون در تمام تابستان ادامه دارد و محصولات تئاتر ، نمایشگاه های هنری و کنسرت های روزانه رایگان را به ارمغان می آورد.

نکته برجسته اجرای موسیقی آن از گرین گیبلز است که بر اساس کتابهایی در نزدیکی کاوندیش در ساحل شمالی جزیره تنظیم شده است.

 

  1. مرکز هنرهای کنفدراسیون

تصویر مرکز هنرهای کنفدراسیون
مرکز هنرهای کنفدراسیون

یکی از اولین مکانهای بازدید باید مرکز هنرهای مدرن کنفدراسیون باشد که کل یک بلوک شهر را در بر می گیرد و در سال 1964 به عنوان بنای یادبود ملی کانادا در کانادا افتتاح شد.

در آن موزه ، گالری هنری ، کتابخانه استانی ، دو تئاتر و یک رستوران قرار دارد. این مکان شاید به دلیل تولید سالانه تابستان Anne of Green Gables – موزیکال به عنوان بخشی از جشنواره سالانه Charlottetown که از ژوئن تا سپتامبر برگزار می شود ، شناخته شده تر است.

گالری هنری طبقه سوم آثار باشکوهی از هنرمندان مدرن کانادایی را به نمایش می گذارد و یک اتاق کامل به هنرمند بزرگ شده شارلوت تاون ، رابرت هریس ، یکی از مشهورترین نقاشان کانادا از اواخر قرن اختصاص یافته است.

نقاش ، رونالد بلور ، نقاشی دیواری سفارشی سفید روی سفید را برای گالری ورودی مرکز تازه ساخته شده در سال 1967 ایجاد کرد و از آن تازه محافظت شده است تا هواپیماهای بافتی آن دوباره با نور و معماری اطراف آن ارتباط برقرار کنند.

دیگر آثار مهم دیگر نقاشی دیواری زمرد الینور کینگ و مجسمه سازی پل گریفین لویاتان است.

آدرس: خیابان ریچموند 145 ، چارلوت تاون

سایت رسمی: http://www.confederationcentre.com/fa/

 

  1. کلیسای سنت دونستان

کلیسای سنت دونستان شارلوت تاون
کلیسای سنت دونستان شارلوت تاون

گلدسته های ماسه سنگ قرمز باسیلیکا سنت دونستان از ویژگی های زیبا در افق شهر و یادآوری میراث ویکتوریا در شارلوت تاون است.

مقر اسقف کاتولیک روم استان در اواخر قرن نوزدهم به سبک نئو گوتیک فرانسوی ساخته شد و پس از آتش سوزی در سال 1915 بازسازی شد. در آن زمان ، فضای داخلی آن به سبک انگلیسی گوتیک تا حدودی دوباره طراحی شد.

باسیلیکای آراسته ، که به عنوان یک مکان تاریخی ملی تعیین شده است ، یکی از بزرگترین بناها در نوع خود در شرق کانادا است و به دلیل محراب خود مشهور است ، با حکاکی زیبای ایتالیایی و یک پنجره گل رز عالی

در آن سوی خیابان بزرگ جورج از باسیلیکا ، به دنبال مجسمه تاریخی دو جان همیلتون گری باشید که در کنفرانس چارلوت تاون در سال 1864 شرکت کردند.

آدرس: 45 خیابان بزرگ جورج ، شارلوت تاون ، جزیره پرنس ادوارد

 

  1. خانه تاریخی Beaconsfield شارلوت تاون

تصویر خانه تاریخی Beaconsfield
خانه تاریخی Beaconsfield

ویلای زیبا Beaconsfield توسط W. C. Harris طراحی و در سال 1877 با تزئینات چوبی توری ، سقف حصار و گنبدی برازنده ساخته شد.

ساختمان زرد خردلی نمونه برجسته ای از معماری ویکتوریا است و طراحی داخلی و مبلمان این خانه قدیمی دوست داشتنی تور را با ارزش می کند.

هم اکنون موزه جزیره پرنس ادوارد و بنیاد میراث فرهنگی و یک کتابفروشی مستقر در انتشارات مربوط به این جزیره در آن قرار دارند.

هر از گاهی نمایشگاه های تاریخ محلی ، سخنرانی ها و کنسرت ها در اینجا برگزار می شود.

آدرس: خیابان 2 کنت ، چارلوت تاون

سایت رسمی: http://www.peimuseum.ca/index.php3number=1043026&lang=E

 

  1. تورهای پیاده روی در شارلوت تاون

تورهای پیاده روی در شارلوت تاون
تورهای پیاده روی در شارلوت تاون

محله های ویکتوریایی این شهر مکان مناسبی برای قدم زدن است و یک تور پیاده روی – همراه با راهنما یا راهنمای خود – یکی از محبوب ترین کارها در شارلوت تاون است.

پیاده روی در امتداد خیابان های ریچموند ، گرافتون و کنت بازدیدکنندگان را از طریق محله ای از خانه های شیروانی با پارک ها و باغ های وسیع عبور می دهد و یادآوری چشمگیری از میراث ویکتوریا در شارلوت تاون ارائه می دهد.

میدان کینگز و میدان هیلزبورو پارکهایی پر برگ هستند و در خیابان گرافتون ممکن است متوقف شوید و منبر و ارگ زیبای Casevant Frères را در داخل کلیسای آنگلیکان سنت پاتل احیا کنید.

برای یک تور تاریخی با هدایت خود ، یک نقشه را در Welcome Centre in Founders Hall در اسکله انتخاب کنید.

بازیکنان کنفدراسیون ، با لباس های اصیل ویکتوریایی ، نقش نمایندگان کنفرانس شارلوت تاون 1864 را بازی می کنند و تورهای اسرار شارلوت تاون نیز با داستان هایی از شارلوت تاون تاریخ را زنده می کند.

هنگامی که در منطقه مرکز شهر قدم می زنید ، به دنبال مجسمه های واقعی شخصیت های تاریخی ، از جمله نخست وزیر اول ، سر جان A. Macdonald و پدران کنفدراسیون باشید.

 

  1. پرنس ادوارد باتری و پارک ویکتوریا

تصویر پادگان پرنس ادوارد باتری و پارک ویکتوریا
پرنس ادوارد باتری و پارک ویکتوریا

با نمای وسیع خود ، پرنس ادوارد باتری نیز در موقعیت استراتژیک بندر قرار دارد.

پیاده روی اسکله ای از مرکز شهر به پارک ویکتوریا و باتری منتهی می شود ، جایی که بازدیدکنندگان می توانند یک ردیف توپ و پادگان کوچک ببینند.

در سال 1805 ، باتری از خیابان جورج به این نقطه استحکامات منتقل شد. بعداً نام آن را فورت ادوارد گذاشتند ، گرچه قدرت آتش هرگز عملیاتی را مشاهده نکرد.

ویکتوریا پارک بزرگترین پارک عمومی شارلوت تاون است و با چمنزارها ، زمین بازی ، استخر شنا و زمین های تنیس ، یکی از جاذبه های تابستانی محبوب برای خانواده ها است.

آدرس: 45 Park Roadway ، Charlottetown ، جزیره پرنس ادوارد

 

  1. ویکتوریا ردیف

ویکتوریا ردیف شارلوت تاون
ویکتوریا ردیف شارلوت تاون

در طول روز ، ویکتوریا ردیف بدون ترافیک برای خرید محبوب است ، فروشگاه برج آن گرین گیبلز برای بسیاری از گردشگران برجسته است.

در تابستان ، نشستن در کافه ها و رستوران های پیاده رو آن و گوش دادن به موسیقی زنده از صحنه باز یکی از کارهای مورد علاقه در شب است.

مردم در کنار میزهای پیک نیک در یک طرف خیابان شطرنج و چکر بازی می کنند.

حتماً به دنبال معماری ظریف ویکتوریایی ساختمان های تجاری آجری بگردید و آن را تحسین کنید. نمای آنها برخی از جزئیات ظریف حکاکی سنگ و آجرکاری در قاب پنجره ها ، قرنیزها ، ستونها و درهای خانه را نشان می دهد

 

    7.اسکله پیک

اسکله پیک شارلوت تاون
اسکله پیک شارلوت تاون

گردشگران و مردم محلی برای خرید سوغاتی ، ناهار کنار آب ، خوردن بستنی ، تورهای قایقرانی و مناظر بندرگاه به این بندرگاه ، به ویژه پیک ها وارف و ردیف مغازه ها و بوتیک های آن می روند.

کنفدراسیون لندینگ مجاور یک پارک کنار آب است که دارای مسیر پیاده روی ، آلاچیق ها ، نیمکت های سایه دار و یک پارک اسکیت درون خطی است.

به خصوص در ماه ژوئن که شکوفه گل های رز زیبا است. در Peakes Wharf اغلب موسیقی زنده رایگان برگزار می شود و در ماه های جولای و آگوست کنسرت های روزانه و شبانه رایگان برگزار می شود.

تورهای بندری و سفرهای دریایی با گشت و گذار از جمله موارد مورد علاقه گردشگران در شارلوت تاون است و اینجا مکانی برای یافتن آنهاست.

شما می توانید از بین انواع قایق ها که شامل کشتی های قایقرانی ، زودیاک و حتی یک ناخواسته چینی است ، یکی را انتخاب کنید و با آن دوری بزنید و از مناظر اطراف لذت ببرید.

سالن بنیانگذاران ، معروف به غرفه محل تولد کانادا ، اکنون در نزدیکی محل حضور نمایندگان کنفرانس شارلوت تاون در سال 1864 با قایق قرار دارد. یک مرکز اطلاعات گردشگری رزروها و بروشورهای محلی در مورد جاذبه های محبوب را ارائه می دهد.

آدرس: 6 خیابان پرنس ، شارلوت تاون

 

 

 

مقاله های دیگر از پرشین سیر درباره کانادا:

درباره نویسنده

client-photo-1
persian seir

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید