جاذبه های گردشگری شهر فردریکتون کانادا

درباره شهر فردریکتون، کانادا

در امتداد ساحل رودخانه سنت جان ، فردریکتون پایتخت دوست داشتنی و آرام نیوبرانزویک ، در شرق کانادا است.

برای تعطیلات خانوادگی ، شهری بهتر از این شهر کوچکتر و دلپذیری پیدا نخواهید کرد.

رود خانه این شهر فردریکتون رودخانه آن را به روشهایی فراتر از مسیر جغرافیایی پیاده روی و دوچرخه سواری تعریف می کند که در امتداد ساحل آن به یک بلوک از خیابان اصلی منتهی می شود و بسیاری از اتاقهای هتل به آبهای آن چشم انداز دارند.

مجموعه جذاب ساختمانهای تاریخی آجری بین رودخانه و خیابان اصلی مربوط به سال 1784 تا 1869 است ، زمانی که یک پادگان انگلیس در فردریکتون مستقر بود.

هرچند که فردریکتون توسط آکادیان فرانسوی زبان در حدود سال 1732 تاسیس شد ، اما امروزه با کلیسای جامع به سبک گوتیک و نام های خیابان مانند “شاهزاده” و “ملکه” بسیار انگلیسی تر به نظر می رسد.

این به لطف وفاداران به پادشاه جورج است که پس از فرار از انقلاب آمریکا در منطقه مستقر شدند.

درباره این پناهندگان در نزدیکی Kings Landing ، مکان ویژه ای برای رفتن با خانواده ها ، در این مقاله اطلاعات بیشتری خواهید یافت.

کارهای زیادی برای انجام دادن در فردریکتون وجود دارد و از جمله جاذبه های گردشگری آن می توان به موارد فرهنگی و هنری – موزه هنرهای زیبا ، خانه نمایش ، جشنواره های مکرر موسیقی و یک جامعه خلاقانه اشاره کرد که توسط یک مدرسه معتبر صنایع دستی و طراحی در قلب این شهر جذب شده است.

مرکز شهر. کافه ها ، رستوران ها ، پارک ها و فضای سبز فراوان مکان هایی را برای استراحت و معاشرت فراهم می کنند.

 

  1. میدان افسران و منطقه پادگان

میدان افسران و منطقه پادگان
میدان افسران و منطقه پادگان

مجموعه ای از ساختمانهای آجری باشکوه که در کنار رودخانه خیابان کوئین قرار دارند یک پادگان انگلیسی بوده است که از سال 1784 تا 1869 سرنشین داشت.

در مرکز این منطقه پادگان ، میدان افسران واقع شده است ، صحنه جشن های روزمره تغییر گارد و همچنین مراسم کنسرت های تابستانی مکرر در فضای باز و اجرای تئاتر رایگان توسط Calithumpians است.

این اجراهای تئاتر تابستانی در فضای باز فردریکتون بیش از سی سال است که مورد علاقه گردشگران و مردم محلی است.

هنگام تماشای اجرا میتوانید به پیک نیک  Calithumpians بروید همچنین افرادی تورهای پیاده روی ساده دل و خونسردی را رهبری می کنند که یکی از بهترین کارها در Fredericton برای خانواده ها است.

همچنین در این منطقه گاریسون موزه منطقه فردریکتون واقع شده است ، که در محل افسران سابق واقع شده است (حتما از کلمن قورباغه 42 پوندی ، یک مکان دیدنی محلی دیدن کنید) ، و تالار مشاهیر ورزشی نیوبرانزویک. دانشکده صنایع دستی و طراحی نیوبرانزویک در این منطقه است و از ژوئن تا سپتامبر ، هنرمندان محلی در فروشگاه های زیبای صنایع دستی باراکس در سطح پایین تر از یک سازه چوبی و سنگی سه طبقه ساخته شده توسط ارتش انگلیس ، صنایع دستی و لوازم خود را می فروشند.

از سال 1827. روزهای پنجشنبه در تابستان ، خیابان کارلتون در منطقه گاریسون نیز مکانی عالی برای خرید است ، زیرا خیابان با کیوسک هایی برای بازار شب گاریسون پوشانده شده است.

آدرس: کوئین استریت ، فردریکتون

 

  1. بازار بورس کشاورزان

بازار بورس کشاورزان
بازار بورس کشاورزان

Boyce Farmers Market که یکی از 10 بازار برتر جامعه کانادا نامیده می شود ، یک سنت صبح شنبه برای مردم محلی است که برای خرید مواد غذایی آن را ضروری میدانند  و همچنین گردشگران برای صنایع دستی خوب و محصولات غذایی منطقه ای مانند مربا توت وحشی ، عسل ، آب نبات های افرا ، و dulse (یک میان وعده محلی محلی جلبک دریایی) به این بازار می آیند.

بازار دارای دو سالن بزرگ و اطراف آن مملو از فروشندگان سبزیجات تازه ، پنیرهای مزرعه ای ، گوشت های پخته شده ، پشم های دستبافت ، صنایع دستی چوب ، صابون های شیر بز ، گیاهان ، گیاهان ، هنرها ، جواهرات ، فلزات و کالاهای پخته شده است – از نان های دانه ای گرفته تا قوطی های گرم.

صبحانه ها در یک کافه کوچک و شلوغ سرو می شود و کامیون های مواد غذایی سوسیس کبابی و ناهارهای دیگری را برای صرف غذا در میزهای پیک نیک در فضای باز می فروشند.

بازار بورس کشاورزان یکی از برترین جاذبه های گردشگری در نیوبرانزویک است.

آدرس: خیابان برانزویک ، فردریکتون ، نیوبرانزویک

سایت رسمی: http://frederictonfarmersmarket.ca/

 

  1. گالری هنری بیوربروک

 تصویر گالری هنری بیوربروک
گالری هنری بیوربروک

مجموعه گالری هنری بیوربروک با اهدای 300 اثر هنری از سر مکس ایتکن (لرد بیوربروک) ، یکی از اعضای با نفوذ کابینه سر وینستون چرچیل در طول جنگ جهانی دوم ، آغاز شد.

هدایا و خریدهای بعدی باعث افزایش این مجموعه به بیش از 3000 اثر شده است.

این مجموعه بریتانیایی ، یکی از گسترده ترین مجموعه های کانادا ، شامل الیزابت از طریق هنرمندان قرن 20 ، با آثاری از گینزبورو ، هوگارت ، رینولدز و ترنر و همچنین نقاشی های پیش از رافائلی و مدرن است.

مجموعه کانادایی شامل نقاشی، چاپ ، عکس و مجسمه سازی از قرن هجدهم تا بیست و یکم ، با توجه ویژه به هنرمندان منطقه آتلانتیک است.

همچنین شامل هنرهای محلی ، هنرهای زیبا ، کارهای چاپ اینوئیت و هنر First Nations است.

مجموعه نیوبرانزویک به ویژه در هنرمندان محلی آکادیایی ، مالزیت و میکماک بسیار قوی است.

مجموعه بین المللی شامل آثار ایتالیایی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، هلندی و آمریکایی قرن 14 تا 20 است و شامل نقاشی ، مینیاتور ، ظروف چینی ، ملیله و مبلمان است.

یک بال تازه گسترش یافته فضای نمایشگاه بیشتری را به نمایش می گذارد و برجسته ترین موزه: نقاشی یادبود سالوادور دالی ، سانتیاگو ال گراند است.

و همچنین دارای یک باغ مجسمه مجاور دارای مجسمه هایی در فضای باز در مقیاس بزرگ است.

آدرس: 703 Queen Street ، Fredericton ، نیوبرانزویک

سایت رسمی: https://beaverbrookartgallery.org

 

  1. Kings Landing

روستای Kings Landing
روستای Kings Landing

در بیست دقیقه شمال شهر ، دهکده موزه Kings Landing واقع شده است ، جایی که شما و خانواده می توانید زندگی را مانند زندگی وفادارانی که پس از ترک 13 مستعمره آمریکا در زمان انقلاب دره رودخانه را آباد کردند ، تجربه کنید.

علاوه بر آن دوره از تاریخ ، زندگی در جامعه روستایی را تا قرن 20 با مهارت های خانه و مزرعه مانند شمع سازی ، نخ ریسی و باغبانی به تصویر می کشد.

برنامه های تعاملی رایگان ، گردشگران را به برنامه های روزمره می کشاند ، شاید فرصتی برای نواختن یک ساز موسیقی به سبک قدیمی یا تلاش برای چرخش یا شمع سازی فراهم شود.

شما می توانید بازرگانان اولیه ، از جمله چاپگر و آهنگر ، و تورهای خانه های مردم را در تمام سطوح ، از کشاورزان گرفته تا آقایان محلی تماشا کنید.

کودکان و نوجوانان به ویژه عاشق یک واگن اسب سوار برای بازدید از کارخانه اره کاری هستند.

آدرس: 5804 Route 102، Prince William، New Brunswick

سایت رسمی: http://kingslanding.nb.ca

 

  1. صحنه هنر و فرهنگ

صحنه هنر و فرهنگ فرد ریکتون
صحنه هنر و فرهنگ فرد ریکتون

آب و هوای بیش فعالی این هنر ، نوازندگان ، هنرمندان و صنعتگران را به Fredericton ، جایی که برخی از بهترین صنعتگران کانادا خانه خود را می کشانند ، جذب می کند.

اماکن متنوع ، جشنواره ها و کالج صنایع دستی و طراحی نیوبرانزویک این مکان را به مکانی محبوب برای خریداران ، مجموعه داران و علاقه مندان به موسیقی تبدیل کرده است.

برنامه جشنواره یک دوره یک ساله است که توسط جشنواره موسیقی دو هفته ای تابستان نیوبرانزویک در ماه آگوست و جشنواره جاز و بلوز Harvest در اواسط سپتامبر برجسته می شود.

اولی شامل کنسرت های رایگان و همچنین کنسرت های بلیط موسیقی مجلسی است که توسط با استعدادترین موسیقی دانان کلاسیک کانادا اجرا می شود.

جشنواره یک هفته ای جاز و بلوز Harvest Jazz & Blues بیش از 400 هنرمند را به 150 اجرا دعوت می کند.

سه بلوک شهری و منطقه گاریسون به مکان جشنواره بهترین جشن موسیقی جاز ، بلوز و موسیقی جهانی در کانادا تبدیل شده است.

اواخر ژوئیه جشنواره تئاتر تابستان Acts و جشنواره بازی های Highland نیوبرانزویک را با لوله کشی و طبل زدن ، رقص در ارتفاعات و دو و میدانی سنتی در محوطه مجلس دولت برگزار می کند.

Fredericton FROSTival بزرگترین جشن زمستانی آتلانتیک کانادا است و نمایشگاه های صنایع دستی پاییز و کریسمس فرصتی طلایی برای خریداران است که محصولات دست ساز از سراسر Maritimes را به نمایش می گذارد.

در مرکز شهر ، نمایشنامه میراث دیگری از لرد بیوربروک است که اولین گروه تئاتر نیوبرانزویک را نیز تأمین مالی کرد.

سالن 700 نفری Playhouse اجراهای تئاتر ، رقص و موسیقی را ارائه می دهد و یک توقف منظم برای کارهای تور ، مجریان محلی و کانادایی و ستاره های بین المللی است.

با تمام این گزینه های فرهنگی و تفریحی ، همیشه کارهای زیادی در شب در فردریکتون وجود دارد.

 

  1. خانه دولت

خانه دولت
خانه دولت

محل اقامت رسمی فرماندار ستوان نیوبرانزویک ، مجلس دولت محل بحث و گفتگو بین نمایندگان نیوبرانزویک و نوا اسکوشیا و طرفداران کنفدراسیون منجر به پیوستن این استانها به فدراسیون کانادا بود.

این ساختمان ماسه سنگی به سبک گرجی در حال حاضر به عنوان یک مکان تاریخی ملی و استانی در سال 1828 تکمیل شد و تا سال 1893 خانه نماینده پادشاه انگلیس در نیوبرانزویک بود.

امروز این مکان است که از اعضای خانواده سلطنتی و بزرگان خارجی استقبال می شود و اغلب در استان حضور می یابند و زمینه ها برای جشن ها و جشنواره های میهنی مانند بازی های تابستانی هایلند استفاده می شود.

از ژوئن تا آگوست خانه برای تورها باز است ، جایی که می توانید اتاق نقاشی ، اتاق ناهار خوری ، اتاق موسیقی ، کتابخانه ، دو هنرستان و دفتر فرماندار ستوان را ببینید.

آدرس: Woodstock Road ، Fredericton ، نیوبرانزویک

 

 

مقاله های دیگر از پرشین سیر درباره کانادا:

درباره نویسنده

client-photo-1
persian seir

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید