قلعه های مشهور کشور کانادا را در پرشین سیر بشناسید

کمی درباره جاذبه های کانادا

در این مقاله از پرشین سیر قصد داریم تا قلعه های کشور کانادا که یکی از جاذبه های گردشگری آن به  حساب می آیند را به شما معرفی کنیم، پس با ما در این مقاله همراه باشید…

دومین کشور بزرگ در جهان ، کانادا دارای مکان های خیره کننده ای است که باید از مکان هایی برای همه افراد محافظه کار در جهان بازدید کنند.

بسیاری از مناظر زیبا و مکانهای توریستی منحصر به فرد وجود دارد که مطمئناً از حجم زیاد آنها سردرگم خواهید شد.

می توانید کوه های راکی ​​و شهرهای زیبای ونکوور ، کلگری و ویکتوریا را شاهد باشید.

چند پارک ملی شگفت انگیز وجود دارد که تعداد زیادی از گیاهان و جانوران را در خود جای داده است. اما این همه آنچه کانادا ارائه می دهد نیست و این کشور دارای بسیاری دیگر از این جاذبه های گردشگری است.

 

 1. عمارت دندورن

تصویر قلعه دندورن
قلعه دندورن

عمارت Dundurn یک قلعه نئوکلاسیک است که در همیلتون ، انتاریو ساخته شده است.

معمار این قلعه زیبا Robert Charles Wetherall است و ساخت قلعه در سال 1835 به پایان رسید. تقریباً سه سال طول کشید تا قلعه به پایان برسد.

در حالی که بیشتر ما در مکانهایی زندگی می کنیم که دارای اتاقهای تک رقمی هستند ، این قلعه دارای چهل اتاق شناخته شده است!

قلعه Dundurn مکان معروف برای بسیاری از چیزها است. در اینجا موزه و باغی واقع شده است. فضاهای سبز که در اینجا وجود دارد به دلیل پرتره بودن عروسی نیز مشهور است.

حتی یک آشپزخانه قلعه نیز وجود دارد که می توانید از آن دیدن کرده و غذاهای آن دوره را نمونه بگیرید.

 

 1. قلعه Craigdarroch

تصویر قلعه Craigdarroch
قلعه Craigdarroch

قلعه Craigdarroch در ویکتوریا ، بریتیش کلمبیا واقع شده است. این یک عمارت بارونی اسکاتلندی مربوط به دوران ویکتوریا است. از اهمیت تاریخی زیادی برخوردار است و در ویکتوریا یک مکان مشهور است. کل قلعه در حدود 25000 فوت مربع گسترده شده و سی و نه اتاق را در خود جای داده است. این قلعه برای یک بارون ثروتمند زغال سنگ رابرت دانسموئر و همسرش جوآن ساخته شده است. آنچه جالب است این واقعیت است که بسیاری از مصالح ساختمانی از مکانهای مختلف آورده شده است. گرانیت از بریتیش کلمبیا بود ، راه پله بلوط قلعه در شیکاگو به صورت پیش ساخته ساخته شده بود و کاشی ها از سانفرانسیسکو آورده شده بودند. تلاش برای ساخت این قلعه خیره کننده از این واقعیت مشهود است و در زیبایی امروز این قلعه نشان می دهد.

 

 1. قلعه پارک هتلی

قلعه پارک هتلی
قلعه پارک هتلی

قلعه هتلی پارک در کلوود ، بریتیش کلمبیا واقع شده است. املاک قلعه توسط ستوان جیمز دانسمور خریداری شد که از نژاد اسکاتلندی بود و او قلعه ای شگفت انگیز را ساخت که دارای چهل اتاق است. کل ساخت به سبک بارونیایی اسکاتلندی انجام شده است. این خانواده برای مدت طولانی تا زمان افسردگی بزرگ قلعه را در اختیار داشتند. در حال حاضر این قلعه به عنوان سایت تاریخی ملی کانادا تعیین شده است.

 

 1. قلعه Viger

تصویر قلعه Viger کانادا
قلعه Viger کانادا

Place Viger قلعه ای است که به سبک Chateau ساخته شده است. این هتل هم یک هتل بزرگ بود و هم یک ایستگاه راه آهن واقع در مونترال کانادا. در زمان ساخت آن ، ترکیب هتل و راه آهن در کانادا محبوب نبود. از این رو یکی از اولین قلعه هایی بود که به همین روش ساخته شد. در حال حاضر Place Viger دفتر کار شرکت توسعه دهنده نرم افزار به نام Lightspeed است.

 

 1. هتل بانف اسپرینگز

تصویر هتل بانف اسپرینگز
هتل بانف اسپرینگز

هتل بانف اسپرینگ یک هتل تاریخی است که در بانف ، آلبرتا در کانادا واقع شده است. هتل در جلوی کوه Rundle که بخشی از رشته کوههای راکی ​​، رشته کوه است ، چشم انداز خیره کننده ای دارد. این مکان به عنوان سایت تاریخی ملی کانادا تعیین شده است. در حال حاضر هتل توسط هتل ها و استراحتگاه های Fairmont اداره می شود. این قلعه در یک سازه چوبی طراحی شده است که متأسفانه در سال 1926 در آتش سوخت. اما در حال حاضر می توانید شاهد ساختار چوبی اصلی در بالهای شمالی و جنوبی باشید که عناصر ترسیم کننده سبک معماری بارونی اسکاتلند هستند.

 

 1. سالن Rideau

تصویر سالن Rideau
سالن Rideau

سالن Rideau معمولاً با نام Canada’s House نیز شناخته می شود. تالار ریدو محل اقامت رسمی فرماندار کل کانادا است. این قلعه در اوتاوا واقع شده است. شناخته شده است که این مکان دارای حدود یک هفتاد و پنج اتاق و بیست و هفت ساختمان اضافی است. تصور کنید در مکانی مثل این زندگی می کنید! این قلعه دوباره بخشی از سایت ملی تاریخی کانادا است. Rideau Hall برای طولانی ترین زمان محل جمع آوری هنر و کابینت بوده است. مبلمان اتاق ها به گونه ای است که عناصر گرفته شده وجود دارد.

از تاریخچه محل اقامت و همچنین دارای اشیایی است که فرهنگ معاصر کانادا را منعکس می کند.

 

 1. کازا لوما

قلعه کازا لوما کانادا
قلعه کازا لوما کانادا

قلعه زیبا به شکل معماری گوتیک-احیا طراحی شده است. نوعی عمارت است که دارای یک باغ است و در تورنتو کانادا واقع شده است. این مکان در زمان فعلی یک مکان مهم است و همچنین یک موزه خانه تاریخی است. معمار Castle Loma E.J. لنوکس که همچنین شناخته شده است که بسیاری از مکانهای دیدنی دیگر را در شهر ساخته است. از این قلعه در بسیاری از سریال ها و فیلم های تلویزیونی نیز استفاده شده است. محبوبیت قلعه به معماری فوق العاده خیره کننده ای که در ساخت آن استفاده شده است می رسد. این مکان حتی توسط بسیاری از زوجین به عنوان مکان عروسی استفاده می شود. Castle Loma بعد از تعطیل شدن برای عموم ، عصرانه برای اجاره در دسترس است.

 

 1. قلعه کیلبراید

تصویر قلعه کیلبراید
قلعه کیلبراید

Castle Kilbride قبلاً متعلق به نماینده پارلمان کانادا ، جیمز لیوینگستون بود. برجسته ترین و شگفت انگیزترین ویژگی قلعه نقاشیهای دیواری داخلی است که به سبک رنسانس ایتالیا ساخته شده است. گرچه 3D در زمان حاضر کاملاً رایج است ، اما نقاشی های دیواری نوع دیگری از تکنیک را به کار می برند که به دیوارها یک توهم از بعد سوم را می دهد.

 

 1. Chateau Lake Louise

تصویر قلعه Chateau Lake Louise
قلعه Chateau Lake Louise

Chateau Lake Louise در طول تاریخ به عنوان پایه ای برای کوهنوردان علاقه مند به فضای باز مورد استفاده قرار می گرفت. اما این بیش از صد سال پیش بود. در حال حاضر قلعه هتلی است که توسط هتل Fairmont اداره می شود. این هتل مکان مناسبی برای بازدید در زمستان ها است. تعداد زیادی فعالیت در اینجا ارائه می شود. اسکیت روی یخ ، اسنوبورد ، اسکی و سورتمه سواری. جدا از اینها حتی یک مجسمه یخی نیز وجود دارد که در اینجا انجام می شود. بنابراین برای برخی از تفریحات برفی حتماً باید در این هتل قلعه ای برای خود اتاق رزرو کنید.

 

 1. هتل امپراطور

تصویر هتل امپراطور
هتل امپراطور

هتل امپراژ یک سبک ادوتویان شاتوی از هتل است. این هتل در ابتدا با هدف پذیرایی از گردشگران لوکس راه آهن ارائه می شد. این مکان کاملاً تاریخچه پر زرق و برق دارد. این مکان میزبان پادشاهان ، ملکه ها و مجموعه ای از ستارگان سینما بوده است. این هتل در حال حاضر دارای چهار هشتاد و شش اتاق و سوئیت است که در سراسر ساختمان هتل پخش شده است. نکته جالب در مورد اتاق ها رنگ آنهاست. رنگ های استفاده شده در اتاق رنگ های گرم است. برخی از رنگهای خاص از چین تهیه شده است.

 

 1. Willistead Manor

تصویر Willistead Manor
Willistead Manor

Willistead Manor یک خانه تاریخی است که در شهر واکرویل سابق در انتاریو کانادا واقع شده است. معمار مانور یک معمار مشهور آن زمان ، آلبرت کان بود. مانور در قرن شانزدهم ساخته شد و معمار از سبک معماری Tudor-Jacobean برای ساخت آن استفاده کرد. در حال حاضر قلعه یک عمارت سی و شش اتاقه است که به عنوان سالن ضیافت استفاده می شود. در زمان کریسمس ، خانه تزئین شده و برای عموم باز شده است.

 

 1. قلعه Ravenscrag

تصویر قلعه Ravenscrag
قلعه Ravenscrag

Ravenscrag یک عمارت قدیمی است که در بین سالهای 1860 و 1863 ساخته شده است. عمارت برای سر هیو آلان ساخته شده است. در گذشته این عمارت هفتاد و دو اتاق خواب دارد و کل عمارت 53475 فوت مربع مساحت دارد. فضای داخلی عمارت نمونه کاملی از معماری ویکتوریایی است. از رنگهای روشن استفاده شده است و نقاشی های دیواری زیادی وجود دارد که گفته می شود به همراه سایر نقوش تزئینی با دست نقاشی می شوند.

 

مقاله های دیگر از پرشین سیر درباره کانادا:

درباره نویسنده

client-photo-1
persian seir

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید