برند ها معروف خارجی کانادا
برترین مراکز فروش کانادا

برند ها معروف خارجی کانادا

در ادامه مقاله قبل درباره بزرگ ترین برند ها و فروشگاه های خارجی کانادا قصد داریم تا در این مقاله با چند تا دیگر از این مارک ها آشنا شویم و اطلاعات از قبیل، سال حضور برند ها، شعبه ها، آدرس و گستردگی کسب کارشان را با هم بررسی کنیم، اگر قصد دارید تا بیشتر با کشور کانادا آشنا شوید میتوانید پرشین را دنبال کنید…

 

Chanel Beauty

اولین بوتیک زیبایی Chanel در کانادا در ماه مه سال 2019 در مرکز Holt Renfrew تورنتو افتتاح شد.

ویترین فروشگاه 1،280 فوت مربعی به سالن زیبایی در سطح کانکس Holt Renfrew متصل است که اوایل بهار افتتاح شد.

در بوتیک Chanel زیبایی ، عطرها و عینک آفتابی و همچنین یک اتاق مخصوص درمان وجود دارد.

خود شانل از سال 1989 که مارک تجاری اولین فروشگاه مستقل خود را در خیابان بلوار 131 در تورنتو در فروشگاه 131 افتتاح کرد ، در کانادا حضور خرده فروشی داشت و قبل از آن مارک تجاری بوتیک شریک در خرده فروشی لوکس Creeds با چند مارک که تا سال ورشکستگی آن در سال 1990 در مرکز Manulife در تورنتو فعالیت می کرد.

 

Sheng Tang Peony

نام تجاری لوکس چینی Sheng Tang Peony اولین ویترین مستقل کانادایی خود را در بهار سال 2019 در خیابان Yorkville در تورنتو افتتاح کرد.

این فروشگاه دارای لباس های دست ساز زیبا و همچنین کیف و جواهرات است که جنس برخی از آنها یکی است. نوع پارچه ها شامل ابریشم و ترمه و دکمه های برخی از لباس ها از سنگهای نیمه قیمتی ساخته شده است.

بسیاری از اقلام دیگر قابل توجهی قیمت پایین تر هستند و برخی بسیار گران قیمت! گرچه قیمت گذاری هنوز با آنچه در بلور-یورکویل می توان یافت ، مطابقت دارد.

تورنتو پس از تعطیلی واحدی در سانفرانسیسکو در اوایل سال جاری ، تنها مکان مستقل برای Sheng Tang Peony است  سایر بوتیک ها در چین و تایوان هستند و بخشی از همکاری با برند Aman Resorts هستند.

 

برند دانمارکی باران

مارک دانمارکی Rains اولین فروشگاه کانادایی خود را در ونکوور در ماه مه سال 2019 افتتاح کرد.

فروشگاه ونکوور در مساحت 750 فوت مربع در خیابان کارال در منطقه تاریخی گاستاون ونکوور قرار دارد و یک مجموعه گسترده از کیف های ضد آب و لوازم جانبی را به فروش میرساند.

پیش بینی می شود ونکوور چندین فروشگاه Rains را قبل از گسترش ملی ببیند.

بنیانگذار فیلیپ لوتکو به Retail Insider گفت که هدف ایجاد خوشه بندی فروشگاه ها در بازار ونکوور برای ایجاد آگاهی از نام تجاری قوی است ، قبل از انتقال به بازارهای بزرگ دیگر مانند تورنتو و مونترال.

 

سارا جسیکا پارکر

اولین فروشگاه مستقل کانادایی برای مارک کفش آمریکایی SJP توسط سارا جسیکا پارکر در ژوئن سال 2019 در West Edmonton Mall افتتاح شد.

این فروشگاه دامنه گسترده ای از کفش را از دسترسی شناخته شده به دلیل محبوبیت وی در مجموعه تلویزیونی Sx and the City حمل می کند.

فروشگاه West Edmonton Mall از لحاظ شیبی که به سمت بالا و هنگام قدم زدن در فضا منحصر به فرد استRetail Insider در ماه سپتامبر هنگام بازدید از Edmonton ، از فروشگاه بازدید کرد.

مکانهای بیشتری می توانند دنبال شوند ، اگرچه فقط تعداد کمی از فروشگاههای SJP در همکاری با Triple Five Group در سطح جهان وجود دارند.

 

Q3 2019

بین جولای تا سپتامبر 2019 ، هفت مارک بین المللی دیگر با افتتاح فروشگاه وارد کانادا شدند. چندین نفر از اینها برنامه های بزرگی برای گسترش در سراسر کشور با باز کردن مکان های مختلف دارند.

در ژوئیه سال 2019 ، نام تجاری مد مستقر در ایالات متحده ، اولین فروشگاه کانادایی خود را در مرکز خرید Yorkdale در تورنتو افتتاح کرد.

این فروشگاه 1،650 فوت مربع دارای طیف وسیعی از مدل های زنانه سازگار با محیط زیست است که مورد توجه بسیاری در بازار ایالات متحده قرار گرفته است.

فروشگاه های بیشتری برای کانادا در نظر گرفته شده است و انتظار می رود که به طور قابل توجهی بزرگتر از فروشگاه Yorkdale باشند.

این اتاق ها شامل اتاق های لباس با آینه های تعاملی است که به مهمانان امکان می دهد نور و موسیقی را نیز به صورت سفارشی تنظیم کنند.

بازارهای هدف اصلاحات شامل مرکز شهر تورنتو ، ونکوور و احتمالاً مونترال است که فروشگاه های آن بین 2000 تا 3000 فوت مربع است.

 

L.L. Bean

در آگوست سال 2019 ، خرده فروش L.L. Bean مستقر در ایالات متحده ، اولین فروشگاه کانادایی خود را در Oakville Place در Oakville ، انتاریو افتتاح کرد.

این فروشگاه 14000 فوت مربعی اولین فروشگاه در حدود 20 فروشگاه خرده فروش است كه انتظار می رود طی مشاركت با گروه Jaytex طی 10 سال آینده در كانادا با شعبه های بیشتر L.L. Bean افتتاح شود.

همچنین با خرده فروشان چند مارک از جمله Hudson’s Bay و Sporting Life مشارکت عمده فروشی را برای عرضه محصولات در سراسر کشور برای کمک به آگاهی از برند آغاز کرد.

 

DAMAT / TWEEN

مارک تجاری مردانه DAMAT / TWEEN در ترکیه در آگوست سال 2019 هنگامی که در فروشگاه CF Rideau Center در اتاوا ویترین فروشگاه خود را باز کرد وارد کانادا شد.

این فروشگاه تحت مالکیت خانواده Nextrue تحت حق امتیاز قرار گرفته و توسط Luxi Management به بازار عرضه می شود.

لباس های این برند برای اکثر افراد زیبا و جذاب است ، از جمله لباس و لوازم جانبی مانند کراوات و دکمه های سر دست.

پیش از گسترش به ایالات متحده ، بیش از چهار سال آینده فروشگاه های کانادایی بیشتری برای تورنتو ، ونکوور و مونترال پیش بینی شده اند.

خرده فروشی بخشی از مشارکت با صاحبخانه Cadillac Fairview است که به این معنی است که دسته بعدی فروشگاه های کانادایی در مراکز خریدCF خواهند بود.

 

Innisfree

برند برتر زیبایی کره ، Innisfree ، گسترش کانادایی خود را در آگوست سال 2019 در مرکز خرید Yorkdale تورنتو آغاز کرد.

پس از آن در CF Toronto Eaton Center و Scarborough Town Centre افتتاح شد و گسترش ملی آن در سال 2020 آغاز می شود.

محصولات Innisfree به عنوان دوستدار محیط زیست شناخته می شوند ،”اولین مارک طبیعی” کره جنوبی با بسیاری از مواد  تشکیل دهنده طبیعی که از جزیره ججو تهیه می شود.

به گفته یکی از نمایندگان CBRE ، گفته می شود بازار ونکوور در حال کار برای فروشگاه ها است.

 

Puebco

مارک سبک زندگی پایدار ژاپنی Puebco در آگوست سال 2019 اولین ویترین فروشگاه کانادایی خود را در Stackt Market Toronto افتتاح کرد.

این فروشگاه طیف منحصر به فردی از محصولات ساخته شده از مواد بازیافت شده و همچنین اقلام مورد استفاده را به نمایش می گذارد.

فروشگاه تورنتو مانند بسیاری از محصولات دارای یک صنعت یکپارچه سازی با سیستم عامل است. برنامه هایی برای افتتاح فروشگاه های دائمی در ونکوور و احتمالاً مونترال در حال انجام است این شرکت همچنین در طول تابستان یک سایت تجارت الکترونیکی کانادایی راه اندازی کرد تا آگاهی از نام تجاری را گسترش دهد.

 

Happy Pills

در تابستان 2019 ، Happy Pills “مارک آب نبات بزرگسالان” اسپانیایی اولین فروشگاه کانادایی خود را در CF Carrefour Laval در مونترال افتتاح کرد.

بوتیک 366 فوت مربعی اولین فروشگاه این برند است که در کانادا افتتاح شده است.

این شرکت می گوید که قصد دارد بیش از 20 فروشگاه در کانادا افتتاح کند و رقابت را به یک صنعت شیرینی جات شلوغ اضافه کند.

یکی دیگر از مارک های آب نبات با هدف بزرگسالان ، Sugarfina ، در سال 2019 پس از اعلام ورشکستگی در سپتامبر ، هر دو فروشگاه منطقه تورنتو را تعطیل کرد فروشگاه باقی مانده Sugarfina در Metropolis و در Metrotown پس از تعطیلی در منطقه مالی تورنتو و در میدان یک در میسیساگا باز است.

 

Cath Kidston

در سپتامبر سال 2019 ، برند مد انگلستان Cath Kidston سه فروشگاه پاپ آپ در کانادا افتتاح کرد.

این بخشی از توسعه بزرگتر برای نام تجاری است که به دنبال باز کردن ویترین های دائمی در مشارکت با مارک های Halcyon مستقر در مونترال است.

پیش بینی می شود گسترش گسترده فروشگاه های کانادایی برای سال 2020 به این دلیل باشد که این برند در سال 1993 در لندن تاسیس شد و در همان زمان آگاهی لازم از برندینگ را به دست آورد.

 

Under Armour

مارک لباس ورزشی مستقر در بالتیمور Under Armour اولین “خانه مارک” خود را در اکتبر 2019 در CF Toronto Eaton Center در کانادا افتتاح کرد.

این پرچمدار با مساحت 3،100 فوت مربع در “سطح 1” شلوغ ترین مجتمع خرده فروشی آمریکای شمالی قرار دارد.

پیش بینی می شود “خانه های مارک” More Under Armour در بازارهای بزرگ کانادا افتتاح شود.

Under Armour همچنین “فروشگاه های کارخانه” در کانادا را اداره می کند ، اگرچه محل CF Toronto Eaton Center اولین فروشگاه مفهومی با قیمت کامل در این کشور است.

 

Furla

کیف و لوازم جانبی لوکس ایتالیایی Furla اولین فروشگاه کانادایی خود را در مرکز خرید Yorkdale تورنتو در اکتبر سال 2019 افتتاح کرد.

بوتیک 1500 فوت مربعی در کنار مارک های لوکس دیگر در نزدیکی Holt Renfrew واقع شده است ، مجموعه ای از کیف های دستی و همچنین کالاهای کوچکتر در یک فضای خرده فروشی جذاب.

مارک های Halcyon مستقر در مونترال دارای مجوز Furla در کانادا است و قصد دارد فروشگاه های خود را در بازارهایی مانند ونکوور ، کالگری و مونترال راه اندازی کند و همچنین در آینده یک فروشگاه در مرکز شهر تورنتو افتتاح کند.

 

Sungiven

در پاییز سال 2019 ، فروشگاه غذاهای زنجیره ای چینی Sungiven Foods اولین فروشگاه کانادایی خود را در City Square در ونکوور افتتاح کرد.

این فروشگاه اولین مکان در حدود 15 مکانی است که طی چند سال آینده برای حضور منطقه  سرزمین مادری پیش بینی شده است.

انتظار می رود توسعه فروشگاه متقابل کانادا ، که می تواند رقابت را در میان خرده فروشان مواد غذایی و به ویژه با بقالی های آسیایی و همچنین زنجیره هایی مانند T&T گرم کند.

Sungiven Foods بیش از 100 فروشگاه در چین اداره می کند و همچنین در ایالات متحده گسترش خواهد یافت.

 

Li-Ning

مارک ورزشی چینی Li-Ning اولین نمایشگاه های خرده فروشی خود را در کانادا در پاییز سال 2019 در اتاوا و برلینگتون ، انتاریو افتتاح کرد.

این شرکت می گوید که قصد دارد در 13 بازار دیگر در کانادا شعبه افتتاح کند که به دنبال آن فروشگاه های ایالات متحده نیز گسترش خواهد یافت.

این شرکت به دلیل تجهیزات ، کفش ها و لباس های ورزشی با کیفیت بالا ، راکت مخصوص و پارویی ، با سبک های منحصر به فرد شناخته شده است که احتمالاً طی سالهای آینده فروش بالایی در کانادا خواهد داشت.

 

جزیره سنگی

در نوامبر سال 2019 ، مارک مجلل محبوب مردان Stone Island پرچمدار کانادایی خود را در خیابان Yorkville در تورنتو افتتاح کرد.

این فروشگاه دو طبقه با مساحت 2500 فوت مربع ، طیف گسترده ای از مدهای Stone Island را در اختیار شما قرار می دهد ، مارکی که مورد علاقه موسیقی دان ها است.

این تنها سومین ویترین فروشگاه مستقل Stone Island در آمریکای شمالی است و دارای شعبه های خرده فروشی به تعداد 26 فروشگاه مستقل در سطح جهان است.

جزیره سنگی را می توان در خرده فروشان چند مارک مجلل در کانادا نیز یافت.

درست است که فروشگاه های Stone Island دیگر در کانادا افتتاح شوند تأیید نشده است ، اما ونکوور مکانی منطقی برای فروشگاه دوم آن است.

 

TAG Heuer

در نوامبر سال 2019 ، برند ساعت های لوکس سوئیسی TAG Heuer اولین ویترین مستقل کانادایی خود را در مرکز خرید Yorkdale تورنتو افتتاح کرد.

بوتیک جدید 762 فوت مربعی روبروی فروشگاه Hublot است که اخیراً افتتاح شده است و اولین مکان سازمانی Hublot در کاناداست (بوتیک Vancouver با حق امتیاز چند سال پیش افتتاح شد).

انتظار می رود TAG Heuer فروشگاه های بیشتری را در کانادا با ونکوور و مرکز شهر تورنتو افتتاح کند.

 

کیت کت

در نوامبر سال 2019 ، نام تجاری شکلات KitKat فضای خرده فروشی نوآورانه و تجربیChocolatory را در مرکز خرید Yorkdale تورنتو افتتاح کرد.

فضای بسیار تعاملی به مهمانان این امکان را می دهد تا شکلات ها را را به صورت سفارشی طراحی کنند و همچنین خلاقیت های منحصر به فردی را که در جاهای دیگر موجود نیست ، خریداری کنند.

اولین میز “آشپز” در جهان نیز در فروشگاه Yorkdale معرفی شد.

طراحی فروشگاه بسیار روشن و مارک دار و بسیار مناسب فعالیت های Instagram است.

 

Balenciaga

در اواخر نوامبر سال 2019 ، برند لوکس متعلق به Kering ، Balenciaga ، اولین پرچمدار مستقل کانادایی خود را در مرکز خرید Yorkdale تورنتو افتتاح کرد.

ویترین فروشگاه 4700 فوت مربعی در کنار مارک های لوکس دیگر از جمله Valentino و Bottega Veneta واقع شده است ، و در مقابل فروشگاه Holt Renfrew است.

Balenciaga می تواند فروشگاه های مستقل بیشتری را در کانادا با تمرکز بر Bloor-Yorkville در تورنتو و همچنین در ونکوور افتتاح کند و Royalmount مونترال در سال های آینده می تواند هدف خوبی باشد.

گسترش مستقیم Balenciaga در کانادا در اواخر سال 2018 هنگامی که امتیاز “جهانی” در Holt Renfrew در ونکوور را آغاز کرد ، آغاز شد و Balenciaga اکنون در فروشگاه های Holt Renfrew در Bloor Street در تورنتو و همچنین به زودی امتیازاتی را ارائه می دهد. و همچنین مرکز هولت رنفرو اوگیلوی را در مونترال به اتمام رساند.

 

Läderach

در دسامبر سال 2019 ، مارک شکلاتی سوئیس Läderach اولین فروشگاه کانادایی خود را در CF Toronto Eaton Center افتتاح کرد.

این برند در سطح جهان به دلیل شکلات های با کیفیت و همچنین فروشگاه های جذاب به شهرت رسیده است.

انتظار می رود مکان های بیشتری در کانادا برای این برند تاسیس شود ، حداقل سه فروشگاه در منطقه تورنتو و همچنین ورود به بازارهایی مانند ونکوور و کلگری پیش بینی شده است.

 

دانیل ولینگتون

در دسامبر سال 2019 ، برند ساعت سوئدی دانیل ولینگتون اولین فروشگاه مستقل کانادایی خود را در CF Carrefour Laval در نزدیکی مونترال افتتاح کرد.

انتظار می رود این برند فروشگاه های خود را در سراسر کشور در بازارهای بزرگ گسترش دهد.

دانیل ولینگتون را می توان در فروشگاه های دیگر خرده فروشان در کنار  مارک های دیگر در سراسر کانادا یافت و هنوز درمورد کاهش توزیع در میان گسترش فروشگاه های شرکتی خبری وجود ندارد.

 

Equivalenza

مارک اسپانیایی زیبایی Equivalenza اولین فروشگاه کانادایی خود را در دسامبر سال 2019 در مرکز مونترال ایتون در مرکز شهر مونترال افتتاح کرد.

این شرکت به دلیل انتخاب گسترده عطرهای ارزان قیمت با شعار “یک عطر برای همه” شناخته شده است.

این بوتیک اولین مکان از بیش از 40 مکانی است که انتظار می رود طی دهه آینده در کانادا افتتاح شود.

استاد حق امتیاز Corinne Barres می گوید که او به دنبال حق امتیاز برای سایر بازارهای کانادا است.

 

La Maison du Savon de Marseille

مارک صابون و عطر فرانسوی La Maison du Savon de Marseille در دسامبر سال 2019 اولین فروشگاه کانادایی خود را در CF Carrefour Laval در حومه مونترال افتتاح کرد.

بوتیک 880 فوت مربعی 100٪ محصولات طبیعی این برند را حمل می کند که شامل صابون های خانگی دست ساز و همچنین طیف وسیعی از عطرها و اقلام هدیه است.

گفته می شود که دو فروشگاه دیگر در منطقه مونترال در حال کار هستند (از جمله مرکز شهر مونترال و در بروسارد) و در صورت استقبال نام تجاری از برند ، می تواند در کانادا بیش از این ها گسترش یابد.

 

مقاله های دیگر از پرشین سیر درباره کانادا:

درباره نویسنده

client-photo-1
persian seir

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید